MONODERMA E-Vitamin 5 % kapsulas, 28 gab.
5.0 5 (2 atsauksmes)

MONODERMA E-Vitamin 5 % kapsulas, 28 gab.

GIULIANI S.P.A
5.0 5 (2 atsauksmes)
Derīguma termiņš: 2025-01-01
Vitamīns tīrā formā, minimālistisks sastāvs, bez konservantiem, smaržvielām un krāsvielām.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

MONODERMÀ® E5 satur tīru un dabiski iegūtu E VITAMĪNU 5 % koncentrācijā. E VITAMĪNS ir būtiska un neaizstājama uzturviela dažādām ādas funkcijām.

Pārmērīgas brīvo radikāļu ražošanas rezultātā āda tiek pakļauta dažāda veida eksogēnam un endogēnam oksidatīvajam stresam; tīrs dabiskas izcelsmes E VITAMĪNS uzlabo vietējo antioksidantu sistēmu darbību, novēršot brīvo radikāļu radītos bojājumus. Tam ir ievērojams mitrinošs efekts un tas mazina niezi, kā arī nodrošina aizsardzību pret fotonovecošanās radītajiem bojājumiem (pārmērīga saules gaismas iedarbība, UV lampas).

MONODERMÀ® E5 ekskluzīvajā un novatoriskajā MonoDermoDose® satur ideālu daudzumu tīra E VITAMĪNA, lai līdzsvarotu ādas funkcijas. MonoDermoDose® ļauj izmantot “minimālisma” formulu, kas, būdama tīra no konservantiem un smaržvielām, ir droša un labi panesama ādai.

product
1134855 MONODERMA E-Vitamin 5 % kapsulas, 28 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/76/0e/2d0e8cbfa28174f585a36cee1791.png InStock 24.74 EUR 24.74 <p style="text-align:justify;">MONODERMÀ® E5 satur tīru un dabiski iegūtu E VITAMĪNU 5 % koncentrācijā. E VITAMĪNS ir būtiska un neaizstājama uzturviela dažādām ādas funkcijām.</p> <p style="text-align:justify;">Pārmērīgas brīvo radikāļu ražošanas rezultātā āda tiek pakļauta dažāda veida eksogēnam un endogēnam oksidatīvajam stresam; tīrs dabiskas izcelsmes E VITAMĪNS uzlabo vietējo antioksidantu sistēmu darbību, novēršot brīvo radikāļu radītos bojājumus. Tam ir ievērojams mitrinošs efekts un tas mazina niezi, kā arī nodrošina aizsardzību pret fotonovecošanās radītajiem bojājumiem (pārmērīga saules gaismas iedarbība, UV lampas).</p> <p style="text-align:justify;">MONODERMÀ® E5 ekskluzīvajā un novatoriskajā MonoDermoDose® satur ideālu daudzumu tīra E VITAMĪNA, lai līdzsvarotu ādas funkcijas. MonoDermoDose® ļauj izmantot “minimālisma” formulu, kas, būdama tīra no konservantiem un smaržvielām, ir droša un labi panesama ādai.</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Papildus sejas ādas kopšana