NEW NORDIC Collagen Shot paciņas, 15 gab.

NEW NORDIC Collagen Shot paciņas, 15 gab.

Kopā
33.59 €
Derīguma termiņš: 2025-06-01
Jūras izcelsmes hidrolizēts šķidrais kolagēns ar acerolas augļu ekstraktu un C vitamīnu un biotīnu. Ar svaigu augļu garšu.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Ādai.

Collagen Shot™ satur augstākās kvalitātes hidrolizētu jūras kolagēnu, C vitamīnu, biotīnu un acerolas augļu ekstraktu. Lietojiet  kopā ar New Nordic ""Beauty in & Out™"" klāstu, lai iegūtu izcilus rezultātus.

C vitamīns veicina normālu kolagēna veidošanos, kas nepieciešams normālai ādas darbībai un veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu. Biotīns palīdz uzturēt ādas veselību.

Collagen Shot™ – ir lietošanai gatava augstākās kvalitātes šķidrā kolagēna paciņa ar dabīgām ogu un augļu garšām. Tā ir lieliska ikdienas kolagēna deva, ko ir ļoti viegli lietot.

Papildu informācija par produktu
product
1147595 NEW NORDIC Collagen Shot paciņas, 15 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/new-nordic-collagen-shot-n15-1147595 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/d7/e5/48dafae0887de8cf6322bbdc8a25.png InStock 33.59 EUR NEW NORDIC 47.99 <p>Ādai.</p><p>Collagen Shot™ satur augstākās kvalitātes hidrolizētu jūras kolagēnu, C vitamīnu, biotīnu un acerolas augļu ekstraktu. Lietojiet&nbsp; kopā ar New Nordic ""Beauty in &amp; Out™"" klāstu, lai iegūtu izcilus rezultātus.</p><p>C vitamīns veicina normālu kolagēna veidošanos, kas nepieciešams normālai ādas darbībai un veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu. Biotīns palīdz uzturēt ādas veselību.</p><p>Collagen Shot™ – ir lietošanai gatava augstākās kvalitātes šķidrā kolagēna paciņa ar dabīgām ogu un augļu garšām. Tā ir lieliska ikdienas kolagēna deva, ko ir ļoti viegli lietot.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Minerālvielu kompleksi/Matiem, ādai un nagiem 30 Sievietēm, Vīriešiem