NIOXIN No. 4 Trialkit komplekts, 1 gab.
0 0 (0 atsauksmes)

NIOXIN No. 4 Trialkit komplekts, 1 gab.

WELLA COMPANY
0 0 (0 atsauksmes)
Kopā
67.49 €
Derīguma termiņš: 2025-04-30
ATTĪROSS ŠAMPŪNS 300 ML, KONDICIONIERIS 300 ML, ĀRSTNIECISKS KOPŠANAS LĪDZEKLIS GALVAS ĀDAI UN MATIEM 100 ML.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

NIOXIN SISTĒMA NR. 4 KRĀSOTIEM MATIEM AR PROGRESĒJOŠU TENDENCI KĻŪT PLĀNĀKIEM.
Sistēma Nr. 4 veido biezākus, apjomīgākus matus, noņemot matiem taukainos folikulu aizsērējumus, taukskābes un apkārtējās vides piesārņojumu, vienlaikus nodrošinot mitruma līdzsvaru un krāsas aizsardzību.

ATTĪROŠAIS ŠAMPŪNS palīdz noņemt liekās taukvielas, kas nosprosto matu folikulu, taukskābes, apkārtējās vides piesārņojumu no galvas ādas un matiem.

KONDICIONIERIS palīdz matiem iegūt izturību un mitruma līdzsvara kontroli.

ĀRSTNIECISKS KOPŠANAS LĪDZEKLIS GALVAS ĀDAI UN MATIEM
DIAMETRA palielināšana: veido kuplākus matus. Jaunā formula ir izstrādāta, lai veidotu vēl biezākus un 2X kuplākus matus.

product
1143782 NIOXIN No. 4 Trialkit komplekts, 1 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/35/b3/ff250a127aff04f165545dbe3605.png InStock 67.49 EUR 89.99 <p>NIOXIN SISTĒMA NR. 4 KRĀSOTIEM MATIEM AR PROGRESĒJOŠU TENDENCI KĻŪT PLĀNĀKIEM.<br />Sistēma Nr. 4 veido biezākus, apjomīgākus matus, noņemot matiem taukainos folikulu aizsērējumus, taukskābes un apkārtējās vides piesārņojumu, vienlaikus nodrošinot mitruma līdzsvaru un krāsas aizsardzību.</p> <p>ATTĪROŠAIS ŠAMPŪNS palīdz noņemt liekās taukvielas, kas nosprosto matu folikulu, taukskābes, apkārtējās vides piesārņojumu no galvas ādas un matiem.</p> <p>KONDICIONIERIS palīdz matiem iegūt izturību un mitruma līdzsvara kontroli.</p> <p>ĀRSTNIECISKS KOPŠANAS LĪDZEKLIS GALVAS ĀDAI UN MATIEM<br />DIAMETRA palielināšana: veido kuplākus matus. Jaunā formula ir izstrādāta, lai veidotu vēl biezākus un 2X kuplākus matus.</p> Menessaptieka/Visas preces/Komplekti