NUK First Choice + M 0-6 m Silikona knupis, 1 gab.
0 0 (0 atsauksmes)

NUK First Choice + M 0-6 m Silikona knupis, 1 gab.

MAPA GMBH
0 0 (0 atsauksmes)
Kopā
3.91 €
Derīguma termiņš: 2026-11-30
NUK First Choice Plus ir uzlabota pudelītes – knupīša sistēma, kas ietver visas NUK ortodontiskā knupīša priekšrocības, lai mazulis sajustu asociācijas ar mātes krūti.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Mātes krūtsgals maina savu formu zīdīšanas laikā. Tas pielāgojas zīdaiņa mutītei, ļaujot bērnam uzņemt optimālu piena daudzumu, kā arī sniedz labākās treniņa iespējas žokļiem, aukslējām, mēlei un lūpām. Tāpēc NUK knupīša forma ir pēc iespējas tuvāk pielāgota mātes krūtsgalam zīšanas laikā.

NUK First Choice Plus ir uzlabota pudelītes – knupīša sistēma, kas ietver visas NUK ortodontiskā knupīša priekšrocības, lai mazulis sajustu asociācijas ar mātes krūti. NUK First Choice Plus ir vislabākā alternatīva, ja zīdīšana ir nepietiekoša vai nav iespējama, kā arī gadījumos, kad nepieciešams apvienot zīdīšanu un ēdināšanu no pudelītes.

1. izmērs – no 0 līdz 6 mēn. M caurumiņš vidējs – piena maisījumam.

product
1142420 NUK First Choice + M 0-6 m Silikona knupis, 1 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/nuk-first-choice-m-0-6-m-silikona-knupis-1-gab-1142420 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/95/88/76d5b0608af45aa6cf5fa9b3fbf4.png InStock 3.91 EUR NUK 4.89 <p style="text-align:justify;">Mātes krūtsgals maina savu formu zīdīšanas laikā. Tas pielāgojas zīdaiņa mutītei, ļaujot bērnam uzņemt optimālu piena daudzumu, kā arī sniedz labākās treniņa iespējas žokļiem, aukslējām, mēlei un lūpām. Tāpēc NUK knupīša forma ir pēc iespējas tuvāk pielāgota mātes krūtsgalam zīšanas laikā.</p> <p style="text-align:justify;">NUK First Choice Plus ir uzlabota pudelītes – knupīša sistēma, kas ietver visas NUK ortodontiskā knupīša priekšrocības, lai mazulis sajustu asociācijas ar mātes krūti. NUK First Choice Plus ir vislabākā alternatīva, ja zīdīšana ir nepietiekoša vai nav iespējama, kā arī gadījumos, kad nepieciešams apvienot zīdīšanu un ēdināšanu no pudelītes.</p> <p style="text-align:justify;">1. izmērs – no 0 līdz 6 mēn. M caurumiņš vidējs – piena maisījumam.</p> Menessaptieka/Visas preces/Māmiņām un bērniem/Preces bērnam/Knupji 20