PANANGIN 158 mg/140 mg apvalkotās tabletes, 50 gab.

PANANGIN 158 mg/140 mg apvalkotās tabletes, 50 gab.

GEDEON RICHTER
8.14 €
Derīguma termiņš: 2027-08-30
Panangin apvalkotās tabletes ir minerālvielu līdzeklis, kas satur magniju un kāliju.
Uzzināt vairāk
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai! Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Panangin apvalkotās tabletes ir minerālvielu līdzeklis, kas satur magniju un kāliju, kas ir svarīgi intracelulārie katjoni. Tiem ir nozīmīga loma vairāku enzīmu darbībā, saistot makromolekulas pie subcelulāriem elementiem, kas ir muskuļu kontrakcijas molekulārais mehānisms. Panangin apvalkotās tabletes var lietot magnija un kālija deficīta profilaksei nepietiekamas jonu uzņemšanas vai ievērojama elektrolītu zuduma (hroniska diurētisku vai caurejas līdzekļu lietošana, caureja vai citi iemesli) gadījumā.

Papildu informācija par produktu
product
116008 PANANGIN 158 mg/140 mg apvalkotās tabletes, 50 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/ce/d4/ebec906d71ca8c867e01d517678b.png InStock 8.14 EUR 8.14 <p style="text-align:justify;">Panangin apvalkotās tabletes ir minerālvielu līdzeklis, kas satur magniju un kāliju, kas ir svarīgi intracelulārie katjoni. Tiem ir nozīmīga loma vairāku enzīmu darbībā, saistot makromolekulas pie subcelulāriem elementiem, kas ir muskuļu kontrakcijas molekulārais mehānisms. Panangin apvalkotās tabletes var lietot magnija un kālija deficīta profilaksei nepietiekamas jonu uzņemšanas vai ievērojama elektrolītu zuduma (hroniska diurētisku vai caurejas līdzekļu lietošana, caureja vai citi iemesli) gadījumā.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Minerālvielu kompleksi