PANANGIN 158 mg/140 mg apvalkotās tabletes, 50 gab.
Svarīgi!
Nepamatota zāļu lietošana ir kaitīga veselībai! Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai attiecīgo informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

PANANGIN 158 mg/140 mg apvalkotās tabletes, 50 gab.

GEDEON RICHTER
Kopā
8.39 €
Derīguma termiņš: 2028-06-30
Panangin apvalkotās tabletes ir minerālvielu līdzeklis, kas satur magniju un kāliju.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Panangin apvalkotās tabletes ir minerālvielu līdzeklis, kas satur magniju un kāliju, kas ir svarīgi intracelulārie katjoni. Tiem ir nozīmīga loma vairāku enzīmu darbībā, saistot makromolekulas pie subcelulāriem elementiem, kas ir muskuļu kontrakcijas molekulārais mehānisms. Panangin apvalkotās tabletes var lietot magnija un kālija deficīta profilaksei nepietiekamas jonu uzņemšanas vai ievērojama elektrolītu zuduma (hroniska diurētisku vai caurejas līdzekļu lietošana, caureja vai citi iemesli) gadījumā.

Papildu informācija par produktu
product
116008 PANANGIN 158 mg/140 mg apvalkotās tabletes, 50 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/ce/d4/ebec906d71ca8c867e01d517678b.png InStock 8.39 EUR 8.39 <p style="text-align:justify;">Panangin apvalkotās tabletes ir minerālvielu līdzeklis, kas satur magniju un kāliju, kas ir svarīgi intracelulārie katjoni. Tiem ir nozīmīga loma vairāku enzīmu darbībā, saistot makromolekulas pie subcelulāriem elementiem, kas ir muskuļu kontrakcijas molekulārais mehānisms. Panangin apvalkotās tabletes var lietot magnija un kālija deficīta profilaksei nepietiekamas jonu uzņemšanas vai ievērojama elektrolītu zuduma (hroniska diurētisku vai caurejas līdzekļu lietošana, caureja vai citi iemesli) gadījumā.</p> Menessaptieka/Visas preces/Veselībai/Sirds un asinsvadi