PANZYNORM Forte-N tabletes, 10 gab.

PANZYNORM Forte-N tabletes, 10 gab.

KRKA
3.72 €
Derīguma termiņš: 2026-03-30
Panzynorm forte-N satur ļoti aktīvus dabiskos aizkuņģa dziedzera enzīmus.
Uzzināt vairāk
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai! Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Panzynorm forte-N satur ļoti aktīvus dabiskos aizkuņģa dziedzera enzīmus: lipāzi, amilāzi un proteāzes. Normālas darbības gadījumā aizkuņģa dziedzeris šīs vielas atbrīvo tievajās zarnās ēdienreizes laikā un veicina ēdiena sastāvdaļu šķelšanu, lai organisms varētu tās izmantot. Lipāze palīdz sašķelt taukus, amilāze sašķeļ ogļhidrātus (cukurus) un proteāzes sašķeļ olbaltumvielas. Kad aizkuņģa dziedzeris neizdala enzīmus, lai sašķeltu ēdienu, pietiekamā daudzumā, nepieciešamas zāles, kas satur aizkuņģa dziedzera enzīmus. Panzynorm forte-N sastāvdaļas iegūtas no cūkas aizkuņģa dziedzera, bet tās ir gandrīz identiskas cilvēka organismā atklātajām. Panzynorm forte-N lieto, ja ir aizkuņģa dziedzera enzīmu sekrēcijas trūkums.

Papildu informācija par produktu
product
1162563 PANZYNORM Forte-N tabletes, 10 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/48/f0/c237c5cbd565007a2a185d67f558.png InStock 3.72 EUR 3.72 <p style="text-align:justify;">Panzynorm forte-N satur ļoti aktīvus dabiskos aizkuņģa dziedzera enzīmus: lipāzi, amilāzi un proteāzes. Normālas darbības gadījumā aizkuņģa dziedzeris šīs vielas atbrīvo tievajās zarnās ēdienreizes laikā un veicina ēdiena sastāvdaļu šķelšanu, lai organisms varētu tās izmantot. Lipāze palīdz sašķelt taukus, amilāze sašķeļ ogļhidrātus (cukurus) un proteāzes sašķeļ olbaltumvielas. Kad aizkuņģa dziedzeris neizdala enzīmus, lai sašķeltu ēdienu, pietiekamā daudzumā, nepieciešamas zāles, kas satur aizkuņģa dziedzera enzīmus. Panzynorm forte-N sastāvdaļas iegūtas no cūkas aizkuņģa dziedzera, bet tās ir gandrīz identiskas cilvēka organismā atklātajām. Panzynorm forte-N lieto, ja ir aizkuņģa dziedzera enzīmu sekrēcijas trūkums.</p> Menessaptieka/Visas preces/Veselībai/Gremošanas sistēma