PARENE. Collagen Forte kolagēns kapsulas, 60 gab.

PARENE. Collagen Forte kolagēns kapsulas, 60 gab.

PHARM PRO
Kopā
9.41 €
Derīguma termiņš: 2026-09-30
Kapsulas ar I un II tipa kolagēnu, kolagēna peptīdiem, bosvēlijas ekstraktu un C vitamīnu locītavām, skrimšļiem un kauliem. Ekstra spēcīgs. Dienas devā 200 µg dabīgā II tipa kolagēna.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Kapsulas ar I un II tipa kolagēnu, kolagēna peptīdiem, bosvēlijas ekstraktu un C vitamīnu locītavām, skrimšļiem un kauliem.
Bosvēlija palīdz uzturēt kaulu un locītavu veselību.
C vitamīns veicina normālu kolagēna veidošanos, kas nepieciešams normālai skrimšļu un kaulu darbībai un veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.
Ekstra spēcīgs. Dienas devā 200 µg dabīgā II tipa kolagēna.
Kolagēns ir galvenais saistaudu materiāls. Tas ir svarīgs gan muskuļu un skeleta sistēmai, gan ādas stāvoklim un izskatam. II tipa kolagēns galvenokārt atrodas locītavu skrimšļos. I tipa kolagēns ietilpst cīpslu, saišu, kaulu un ādas struktūrā.

Papildu informācija par produktu
product
1145974 PARENE. Collagen Forte kolagēns kapsulas, 60 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/parene-collagen-forte-kapsulas-60-gab-1145974 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/33/e9/c5d4cc426aa3d4737b254b7de83a.png InStock 9.41 EUR PARENE. 15.69 <p>Kapsulas ar I un II tipa kolagēnu, kolagēna peptīdiem, bosvēlijas ekstraktu un C vitamīnu locītavām, skrimšļiem un kauliem.<br />Bosvēlija palīdz uzturēt kaulu un locītavu veselību.<br />C vitamīns veicina normālu kolagēna veidošanos, kas nepieciešams normālai skrimšļu un kaulu darbībai un veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.<br />Ekstra spēcīgs. Dienas devā 200 µg dabīgā II tipa kolagēna.<br />Kolagēns ir galvenais saistaudu materiāls. Tas ir svarīgs gan muskuļu un skeleta sistēmai, gan ādas stāvoklim un izskatam. II tipa kolagēns galvenokārt atrodas locītavu skrimšļos. I tipa kolagēns ietilpst cīpslu, saišu, kaulu un ādas struktūrā.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Minerālvielu kompleksi/Kolagēns 40