PARENE. Collagen Forte kolagēns kapsulas, 60 gab.

PARENE. Collagen Forte kolagēns kapsulas, 60 gab.

PHARM PRO
10.98 €
15.69 €
Derīguma termiņš: 2026-02-28
Kapsulas ar I un II tipa kolagēnu, kolagēna peptīdiem, bosvēlijas ekstraktu un C vitamīnu locītavām, skrimšļiem un kauliem. Ekstra spēcīgs. Dienas devā 200 µg dabīgā II tipa kolagēna.
Uzzināt vairāk
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Kapsulas ar I un II tipa kolagēnu, kolagēna peptīdiem, bosvēlijas ekstraktu un C vitamīnu locītavām, skrimšļiem un kauliem.
Bosvēlija palīdz uzturēt kaulu un locītavu veselību.
C vitamīns veicina normālu kolagēna veidošanos, kas nepieciešams normālai skrimšļu un kaulu darbībai un veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.
Ekstra spēcīgs. Dienas devā 200 µg dabīgā II tipa kolagēna.
Kolagēns ir galvenais saistaudu materiāls. Tas ir svarīgs gan muskuļu un skeleta sistēmai, gan ādas stāvoklim un izskatam. II tipa kolagēns galvenokārt atrodas locītavu skrimšļos. I tipa kolagēns ietilpst cīpslu, saišu, kaulu un ādas struktūrā.

Papildu informācija par produktu
product
1145974 PARENE. Collagen Forte kolagēns kapsulas, 60 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/33/e9/c5d4cc426aa3d4737b254b7de83a.png InStock 10.98 EUR 15.69 <p>Kapsulas ar I un II tipa kolagēnu, kolagēna peptīdiem, bosvēlijas ekstraktu un C vitamīnu locītavām, skrimšļiem un kauliem.<br />Bosvēlija palīdz uzturēt kaulu un locītavu veselību.<br />C vitamīns veicina normālu kolagēna veidošanos, kas nepieciešams normālai skrimšļu un kaulu darbībai un veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.<br />Ekstra spēcīgs. Dienas devā 200 µg dabīgā II tipa kolagēna.<br />Kolagēns ir galvenais saistaudu materiāls. Tas ir svarīgs gan muskuļu un skeleta sistēmai, gan ādas stāvoklim un izskatam. II tipa kolagēns galvenokārt atrodas locītavu skrimšļos. I tipa kolagēns ietilpst cīpslu, saišu, kaulu un ādas struktūrā.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Minerālvielu kompleksi/Kolagēns