PUREDERM Deep Purifying Pink Peach O2 Bubble sejas maska, 1 gab.
0 0 (0 atsauksmes)

PUREDERM Deep Purifying Pink Peach O2 Bubble sejas maska, 1 gab.

ADWIN CO. LTD.
0 0 (0 atsauksmes)
Derīguma termiņš: 2025-04-25
Nomazgājama PUREDERM dziļi attīrošā rozā O2 burbuļu lokšņu maska rada bagātīgus O2 burbuļus, lai noņemtu netīrumus, atmirušo ādu un sebumu, lai padarītu jūsu ādas toni gaišāku un attīrītu ādu.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Persika ekstrakts dziļi attīra ādu un Super uzturvielu komplekss no 10 komponentiem (saldās mandeles, auzas, soja, mellenes, apelsīns, kāposti, jogurts, ķirbis, brokoļi, sarkanie ikri) piepilda nogurušu ādu ar enerģiju, atsvaidzina to. Tā ir nomazgājama dziļi attīroša auduma maska, kas efektīvi noņem nevajadzīgu atmirušo ādu, lieko sebumu un netīrumus ar papaijas augļu un cukurniedru ekstraktu.

product
1134948 PUREDERM Deep Purifying Pink Peach O2 Bubble sejas maska, 1 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/5e/af/4a7409419074cb1fa784f803daec.png InStock 2.23 EUR 2.79 <p>Persika ekstrakts dziļi attīra ādu un Super uzturvielu komplekss no 10 komponentiem (saldās mandeles, auzas, soja, mellenes, apelsīns, kāposti, jogurts, ķirbis, brokoļi, sarkanie ikri) piepilda nogurušu ādu ar enerģiju, atsvaidzina to. Tā ir nomazgājama dziļi attīroša auduma maska, kas efektīvi noņem nevajadzīgu atmirušo ādu, lieko sebumu un netīrumus ar papaijas augļu un cukurniedru ekstraktu.</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Papildus sejas ādas kopšana/Maskas