RITUALS SOS Rescue komplekts, 1 gab.

0 0 (0 atsauksmes)

RITUALS SOS Rescue komplekts, 1 gab.

RITUALS
0 0 (0 atsauksmes)
22.75 €
35.00 €
Derīguma termiņš: 2026-06-30
Fortune balzams - atjaunojošais (4,8 g), The Ritual of Sakura roku balzams (70 ml).
Uzzināt vairāk

Roku balzams:

Šis bagātīgais un izsmalcinātais roku balzams, kas sastāv no vairāk nekā 97 % dabīgu sastāvdaļu, ir īpaši izstrādāts, lai nomierinātu un pabarotu ādu. Atjaunojošais roku balzāms, kas īpaši izstrādāts sausām rokām, satur spēcīgas mikrobiomam draudzīgas aktīvās sastāvdaļas, kas stiprina ādas barjeru un nodrošina ādas līdzsvarotību un veselīgumu. Rīsu piens padara ādu maigu un elastīgu, un ķiršu ziedi nodrošina burvīgi saldu un krēmīgu aromātu.

Lūpu balzams:

Fortune kopjošs lūpu balzams ir dabisks, barojošs un aizsargājošs lūpu balzams, kas bagātināts ar šī sviestu, atsvaidzinošo eikaliptu un E vitamīnu. Ekskluzīvs bagātīgu eļļu – tostarp olīveļļas, hohobas eļļas un kokosriekstu eļļas – sajaukums palīdz mitrināt lūpas, kamēr antioksidanti vīnogu kauliņu eļļā palīdz nomierināt un aizsargāt pret brīvo radikāļu bojājumiem. 100 % dabisks sastāvs mīkstina un mitrina sausas, saplaisājušas lūpas, lai iegūtu veselīgu un lielisku sajūtu.

product
1145821 RITUALS SOS Rescue komplekts, 1 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/c9/0a/889b6c1fec6bfa587bce69c98efb.png InStock 22.75 EUR 35 <p>Roku balzams:</p> <p>Šis bagātīgais un izsmalcinātais roku balzams, kas sastāv no vairāk nekā 97 % dabīgu sastāvdaļu, ir īpaši izstrādāts, lai nomierinātu un pabarotu ādu. Atjaunojošais roku balzāms, kas īpaši izstrādāts sausām rokām, satur spēcīgas mikrobiomam draudzīgas aktīvās sastāvdaļas, kas stiprina ādas barjeru un nodrošina ādas līdzsvarotību un veselīgumu. Rīsu piens padara ādu maigu un elastīgu, un ķiršu ziedi nodrošina burvīgi saldu un krēmīgu aromātu.</p> <p>Lūpu balzams:</p> <p>Fortune kopjošs lūpu balzams ir dabisks, barojošs un aizsargājošs lūpu balzams, kas bagātināts ar šī sviestu, atsvaidzinošo eikaliptu un E vitamīnu. Ekskluzīvs bagātīgu eļļu – tostarp olīveļļas, hohobas eļļas un kokosriekstu eļļas – sajaukums palīdz mitrināt lūpas, kamēr antioksidanti vīnogu kauliņu eļļā palīdz nomierināt un aizsargāt pret brīvo radikāļu bojājumiem. 100 % dabisks sastāvs mīkstina un mitrina sausas, saplaisājušas lūpas, lai iegūtu veselīgu un lielisku sajūtu.<br /><br /></p> Menessaptieka/Visas preces/Komplekti