SALUTIL Premium 9 kapsulas, 30 gab.

SALUTIL Premium 9 kapsulas, 30 gab.

Kopā
9.09 €
Derīguma termiņš: 2025-07-30
Unikāls dzīvotspējīgu baktēriju, fruktooligosaharīdu un D vitamīna komplekss. 9 miljardi dzīvo mikroorganismu dienas devā.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

9 miljardi dzīvo mikroorganismu dienas devā

Piemērots lietošanai pieaugušajiem un bērniem no 3 gadu vecuma


Salutil PREMIUM 9 ir unikāls dzīvotspējīgu baktēriju, fruktooligosaharīdu un D vitamīna komplekss, kas sastāv no 9 mikroorganismu celmiem. D vitamīns palīdz uzturēt normālu imūnsistēmas darbību. Palīdz uzturēt kaulu un zobu veselību. Piemērots lietošanai pieaugušajiem un bērniem no 3 gadu vecuma.


D vitamīns:


Veicina normālu imūnsistēmas darbību

Palīdz uzturēt kaulu un zobu veselību

Veicina kalcija un fosfora normālu uzsūkšanos un izmantošanu

Palīdz uzturēt normālu muskuļu darbību

Nepieciešams šūnu dalīšanās procesamPapildu informācija par produktu
product
1149119 SALUTIL Premium 9 kapsulas, 30 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/salutil-premium-9-kaps-n30-1149119 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/b0/c5/531f6498a4d5b1728958ec1c06d6.png InStock 9.09 EUR SALUTIL 12.99 <p>•<span style="white-space: pre;"> </span>9 miljardi dzīvo mikroorganismu dienas devā<br></p><p>•<span style="white-space:pre"> </span>Piemērots lietošanai pieaugušajiem un bērniem no 3 gadu vecuma</p><p><br></p><p>Salutil PREMIUM 9 ir unikāls dzīvotspējīgu baktēriju, fruktooligosaharīdu un D vitamīna komplekss, kas sastāv no 9 mikroorganismu celmiem. D vitamīns palīdz uzturēt normālu imūnsistēmas darbību. Palīdz uzturēt kaulu un zobu veselību. Piemērots lietošanai pieaugušajiem un bērniem no 3 gadu vecuma.</p><p><br></p><p>D vitamīns:</p><p><br></p><p>•<span style="white-space:pre"> </span>Veicina normālu imūnsistēmas darbību</p><p>•<span style="white-space:pre"> </span>Palīdz uzturēt kaulu un zobu veselību</p><p>•<span style="white-space:pre"> </span>Veicina kalcija un fosfora normālu uzsūkšanos un izmantošanu</p><p>•<span style="white-space:pre"> </span>Palīdz uzturēt normālu muskuļu darbību</p><p>•<span style="white-space:pre"> </span>Nepieciešams šūnu dalīšanās procesam</p><p><br></p><p><br></p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Minerālvielu kompleksi/Zarnu mikroflora 30 Sievietēm, Vīriešiem