SEBASTIAN Seb Man the Smoother matu kondicionieris, 250 ml

SEBASTIAN Seb Man the Smoother matu kondicionieris, 250 ml

SEBASTIAN PROFESSIONAL
Kopā
16.24 €
24.99 €
Bezmaksas piegāde no 4.99 €
Piegādes veidi
Derīguma termiņš: 2027-07-30
SEB MAN THE SMOOTHER atsvaidzinošs kondicionieris ar stimulējošu bergamotes un rozā piparu smaržu.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā. Uzmanību! Pirms produkta lietošanas, lūdzu, pārbaudiet sastāvu uz iepakojuma. Precīzākais un aktuālākais sastāvdaļu saraksts ir atrodams uz produkta iepakojuma
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

SEB MAN THE SMOOTHER atsvaidzinošs kondicionieris ar stimulējošu bergamotes un rozā piparu smaržu. Sastāvs ar guaranas ekstraktu mitrinātiem, gludiem matiem.

Produkta dati

SEB MAN THE SMOOTHER atsvaidzinošs kondicionieris ar stimulējošu bergamotes un rozā piparu smaržu. Sastāvs ar guaranas ekstraktu mitrinātiem, gludiem matiem.

Specifikācija
Lietošana
Sastāvs
Atsauksmes (0)
Piegāde
product
1144532 SEBASTIAN Seb Man the Smoother matu kondicionieris, 250 ml https://e-menessaptieka.lv/p/sebastian-professional-seb-man-the-smoother-matu-kondicionieris-250-ml-1144532 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/77/a5/a780fac0a29241765a89574a3b52.png InStock 16.24 EUR SEBASTIAN 24.99 <p>SEB MAN THE SMOOTHER atsvaidzinošs kondicionieris ar stimulējošu bergamotes un rozā piparu smaržu. Sastāvs ar guaranas ekstraktu mitrinātiem, gludiem matiem.</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Matu kopšana/Kondicionieri 35 Vīriešiem