SENI Man Normal uroloģiskie ieliktņi, 15 gab.

0 0 (0 atsauksmes)

SENI Man Normal uroloģiskie ieliktņi, 15 gab.

TZMO
0 0 (0 atsauksmes)
10.66 €
Derīguma termiņš: 2028-02-28
Uroloģiskie ieliktnīši vīriešiem.
Uzzināt vairāk

Seni Man Normal urīnpūšļa kontroles ieliktņi ir izveidoti vīriešiem, kas augstu vērtē komfortu un drošību, apvienotus ar diskrētumu.

Seni Man ir augstas kvalitātes uroloģiskie ieliktnīši vīriešiem, kas rūpējas par sevi. Elpojošie, anatomiski pielāgotie Seni Man Normal urīnpūšļa kontroles ieliktņi ir lielisks risinājums vīriešiem ar vieglu urīna nesaturēšanu, nodrošinot: ideālu pielāgošanos ķermenim, nepatīkamās smakas mazināšanu, uzticamu aizsardzību pret sānu noplūdēm, ātru un efektīvu absorbēšanu, brīvu ādas elpošanu, minimālu alerģisku reakciju risku, vieglu un uzticamu fiksāciju pie apakšveļas, garantētu diskrētumu un komfortu.

product
1193245 SENI Man Normal uroloģiskie ieliktņi, 15 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/6c/45/3fca52973300c7995cb0a3d5d65b.png InStock 10.66 EUR 10.66 <p style="text-align:justify;">Seni Man Normal urīnpūšļa kontroles ieliktņi ir izveidoti vīriešiem, kas augstu vērtē komfortu un drošību, apvienotus ar diskrētumu.<br /><br />Seni Man ir augstas kvalitātes uroloģiskie ieliktnīši vīriešiem, kas rūpējas par sevi. Elpojošie, anatomiski pielāgotie Seni Man Normal urīnpūšļa kontroles ieliktņi ir lielisks risinājums vīriešiem ar vieglu urīna nesaturēšanu, nodrošinot: ideālu pielāgošanos ķermenim, nepatīkamās smakas mazināšanu, uzticamu aizsardzību pret sānu noplūdēm, ātru un efektīvu absorbēšanu, brīvu ādas elpošanu, minimālu alerģisku reakciju risku, vieglu un uzticamu fiksāciju pie apakšveļas, garantētu diskrētumu un komfortu.</p> Menessaptieka/Visas preces/Higiēnas preces/Pieaugušajiem/Urīna nesaturēšana