VESELĪBAS PIRAMĪDA Kolagēns Q10 kapsulas, 60 gab.

VESELĪBAS PIRAMĪDA Kolagēns Q10 kapsulas, 60 gab.

KURM PHARMA APS
Kopā
14.99 €
Derīguma termiņš: 2025-04-30
Kolagēns Q10 sniedz matiem un ādai nepieciešamās uzturvielas. Produkta sastāvā ir arī koenzīms Q10, probiotiskās baktērijas un C vitamīns.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Kolagēns Q10 ir īpaši izstrādāts, lai ādai un matiem sniegtu maksimāli daudz uzturvielu, lai nodrošinātu iespējami elastīgu ādu un izturīgus matus. Kolagēns ir visbagātīgākā viela mūsu organismā, tas ir ādas, matu, kaulu un locītavu būvakmens. Produktā esošajam kolagēnam ir augu izcelsme, tas ir gatavots no jūraszālēm, līdz ar to nodrošinot vislabāko kolagēna kvalitāti. Produktā ir I tipa kolagēns, kas ir organisma visbūtiskākā kolagēna forma, organismā tas ir 90 % apmērā. Ja organismā ir maz kolagēna, uzreiz ir novērojama ādas stāvokļa pasliktināšanās, grumbiņu parādīšanās, āda kļūst arī sausa.

Produktā ir arī koenzīms Q10, kas ir organisma pamatviela, kura ražo enerģiju un ir nepieciešams ikvienas šūnas funkcionēšanai. Produktā ir arī probiotiķi, kuri paātrina un padara efektīvāku kolagēna uzņemšanu organismā. C vitamīns sniedz organismam spēku kolagēna veidošanai.

Regulāra kolagēna Q10 lietošana sniedz ādai, matiem, kauliem un locītavām nepieciešamās uzturvielas, nodrošinot labāku un kvalitatīvāku organisma funkcionēšanu.

Iedarbība

  • Nodrošina ādu ar uzturvielām un padara ādu elastīgāku
  • Palīdz uzlabot matu dabīgo pigmentu un mirdzumu
  • Sniedz kauliem un locītavām uzturvielas
  • Noderīgs gremošanai
Papildu informācija par produktu
product
1144768 VESELĪBAS PIRAMĪDA Kolagēns Q10 kapsulas, 60 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/veselibas-piramida-kolagens-q10-kapsulas-60-gab-1144768 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/25/15/19160675e3b0c9ebe50a9f532f8c.png InStock 14.99 EUR VESELĪBAS PIRAMĪDA 24.99 <p><strong>Kolagēns Q10</strong> ir īpaši izstrādāts, lai ādai un matiem sniegtu maksimāli daudz uzturvielu, lai nodrošinātu iespējami elastīgu ādu un izturīgus matus. <strong>Kolagēns</strong> ir visbagātīgākā viela mūsu organismā, tas ir ādas, matu, kaulu un locītavu būvakmens. Produktā esošajam kolagēnam ir augu izcelsme, tas ir gatavots no jūraszālēm, līdz ar to nodrošinot vislabāko kolagēna kvalitāti. Produktā ir I tipa kolagēns, kas ir organisma visbūtiskākā kolagēna forma, organismā tas ir 90 % apmērā. Ja organismā ir maz kolagēna, uzreiz ir novērojama ādas stāvokļa pasliktināšanās, grumbiņu parādīšanās, āda kļūst arī sausa.</p> <p>Produktā ir arī <strong>koenzīms Q10</strong>, kas ir organisma pamatviela, kura ražo enerģiju un ir nepieciešams ikvienas šūnas funkcionēšanai. Produktā ir arī <strong>probiotiķi</strong>, kuri paātrina un padara efektīvāku kolagēna uzņemšanu organismā. C vitamīns sniedz organismam spēku kolagēna veidošanai.</p> <p>Regulāra <strong>kolagēna Q10</strong> lietošana sniedz ādai, matiem, kauliem un locītavām nepieciešamās uzturvielas, nodrošinot labāku un kvalitatīvāku organisma funkcionēšanu.</p> <h4><strong>Iedarbība</strong></h4> <ul><li><strong>Nodrošina ādu ar uzturvielām un padara ādu elastīgāku</strong></li> <li><strong>Palīdz uzlabot matu dabīgo pigmentu un mirdzumu</strong></li> <li><strong>Sniedz kauliem un locītavām uzturvielas</strong></li> <li><strong>Noderīgs gremošanai</strong></li> </ul> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Minerālvielu kompleksi/Kolagēns 40 Vīriešiem