VICHY Lifactiv H.A. Anti-Wrinkle Firming Night sejas krēms, 50 ml
4.8 4.8 (12 atsauksmes)

VICHY Lifactiv H.A. Anti-Wrinkle Firming Night sejas krēms, 50 ml

VICHY LABORATOIRE
4.8 4.8 (12 atsauksmes)
Kopā
25.79 €
Derīguma termiņš: 2026-11-30
Pretnovecošanās nakts krēms.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Liftactiv Supreme līnija - progresīva ādas kopšana nepārtrauktai grumbu un tvirtuma koriģēšanai. Unikālā formula nodrošina ādas novecošanās pazimju samazināšanu dienas gaitā un ilgtermiņā. No rīta līdz vakaram - izlīdzināta un jauneklīgāka izskata āda. Ilgstošs liftinga efekts. 10 pētījumu gadi un 6 patenti.

Liftactiv Supreme nakts krēms papildina un pastiprina dienas krēmu iedarbību, pateicoties visaptverošai ādas pretnovecošanās formulai, kas iedarbojas dažādos līmeņos:

  • 5 % rhamnose, kam piemīt daudzpusīga bioloģiska iedarbība uz dažādiem novecošanās marķieriem, apvienota ar C vitamīnu, kas stimulē ādas šūnu atjaunošanos un sintēzi.
  • Adenosine piemīt relaksējošas un šūnu metabolismu veicinošas īpašibas, kas veicina gan īstermiņa, gan ilgstošu pretgrumbu iedarbību.
  • Hepes nodrošina eksfolianta iedarbību, nogludinot ādu un mazinot pigmentāciju.
  • Karitē koka sviests intensīvi pabaro ādu ar lipīdiem.


Liftactiv nakts krēms nodrošina lielisku pretgrumbu un tvirtuma efektivitāti*, āda tiek pilnībā pārveidota**. Liftinga efektu novēro jau pēc 4 dienu lietošanas. Hipoalerģisks. Dermatologu pārbaudīts. Piemērots jutīgai ādai. Uzklāt āttīrītai sejas un dekoltē ādai vakaros.

https://www.youtube.com/watch?v=Pw179QFfD6E

product
1221167 VICHY Lifactiv H.A. Anti-Wrinkle Firming Night sejas krēms, 50 ml https://e-menessaptieka.lv/p/vichy-liftactiv-supereme-sejas-krems-50-ml-1221167 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/6f/49/944f7e95ef014e112009266ac232.png InStock 25.79 EUR VICHY 42.99 <p style="text-align:justify;">Liftactiv Supreme līnija - progresīva ādas kopšana nepārtrauktai grumbu un tvirtuma koriģēšanai. Unikālā formula nodrošina ādas novecošanās pazimju samazināšanu dienas gaitā un ilgtermiņā. No rīta līdz vakaram - izlīdzināta un jauneklīgāka izskata āda. Ilgstošs liftinga efekts. 10 pētījumu gadi un 6 patenti. <br /><br />Liftactiv Supreme nakts krēms papildina un pastiprina dienas krēmu iedarbību, pateicoties visaptverošai ādas pretnovecošanās formulai, kas iedarbojas dažādos līmeņos:</p> <ul><li style="text-align:justify;">5 % rhamnose, kam piemīt daudzpusīga bioloģiska iedarbība uz dažādiem novecošanās marķieriem, apvienota ar C vitamīnu, kas stimulē ādas šūnu atjaunošanos un sintēzi.</li> <li style="text-align:justify;">Adenosine piemīt relaksējošas un šūnu metabolismu veicinošas īpašibas, kas veicina gan īstermiņa, gan ilgstošu pretgrumbu iedarbību.</li> <li style="text-align:justify;">Hepes nodrošina eksfolianta iedarbību, nogludinot ādu un mazinot pigmentāciju.</li> <li style="text-align:justify;">Karitē koka sviests intensīvi pabaro ādu ar lipīdiem.</li> </ul><p style="text-align:justify;"><br />Liftactiv nakts krēms nodrošina lielisku pretgrumbu un tvirtuma efektivitāti*, āda tiek pilnībā pārveidota**. Liftinga efektu novēro jau pēc 4 dienu lietošanas. Hipoalerģisks. Dermatologu pārbaudīts. Piemērots jutīgai ādai. Uzklāt āttīrītai sejas un dekoltē ādai vakaros.</p> <p style="text-align:justify;"><a href="https://www.youtube.com/watch?v=Pw179QFfD6E">https://www.youtube.com/watch?v=Pw179QFfD6E</a></p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Sejas krēmi 40 Sievietēm, Vīriešiem