VIRIDIAN Clear Skin Complex kapsulas, 60 gab.

0 0 (0 atsauksmes)

VIRIDIAN Clear Skin Complex kapsulas, 60 gab.

0 0 (0 atsauksmes)
25.71 €
39.55 €
Derīguma termiņš: 2026-08-21
Šis komplekss ir īpaši izstrādāts no augiem, būtiskām minerālvielām, taukos šķīstošiem karotinoīdiem un probiotikām.
Uzzināt vairāk
"Clear Skin Complex“ tika izstrādāts sadarbībā ar uztura speciālistu/fitoterapeitu Deilu Pinoku (Dale Pinnock). Šis komplekss ir īpaši izstrādāts no augiem, būtiskām minerālvielām, taukos šķīstošiem karotinoīdiem un probiotikām.
A vitamīns palīdz uzturēt ādas un gļotādu veselību. Cinks palīdz uzturēt ādas veselību.
Selēns palīdz uzturēt matu un nagu veselību, veicina normālu vairogdziedzera darbību un veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.


Rekomendējams lietot kopā ar “Organic Clear Skin Omega Oil” uztura bagātinātāju."

product
1147101 VIRIDIAN Clear Skin Complex kapsulas, 60 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/80/18/9a623dc76686c8678f6f8ae0d9ef.png InStock 25.71 EUR 39.55 <div>"Clear Skin Complex“ tika izstrādāts sadarbībā ar uztura speciālistu/fitoterapeitu Deilu Pinoku (Dale Pinnock). Šis komplekss ir īpaši izstrādāts no augiem, būtiskām minerālvielām, taukos šķīstošiem karotinoīdiem un probiotikām.</div><div><div>A vitamīns palīdz uzturēt ādas un gļotādu veselību. Cinks palīdz uzturēt ādas veselību.</div><div>Selēns palīdz uzturēt matu un nagu veselību, veicina normālu vairogdziedzera darbību un veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.<br></div></div><div><br></div><div><br></div><div>Rekomendējams lietot kopā ar “Organic Clear Skin Omega Oil” uztura bagātinātāju."</div><div><br></div> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Minerālvielu kompleksi/Matiem, ādai un nagiem