VIRIDIAN Clear Skin Complex kapsulas, 60 gab.

VIRIDIAN Clear Skin Complex kapsulas, 60 gab.

Kopā
23.73 €
Derīguma termiņš: 2026-08-21
Šis komplekss ir īpaši izstrādāts no augiem, būtiskām minerālvielām, taukos šķīstošiem karotinoīdiem un probiotikām.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.
"Clear Skin Complex“ tika izstrādāts sadarbībā ar uztura speciālistu/fitoterapeitu Deilu Pinoku (Dale Pinnock). Šis komplekss ir īpaši izstrādāts no augiem, būtiskām minerālvielām, taukos šķīstošiem karotinoīdiem un probiotikām.
A vitamīns palīdz uzturēt ādas un gļotādu veselību. Cinks palīdz uzturēt ādas veselību.
Selēns palīdz uzturēt matu un nagu veselību, veicina normālu vairogdziedzera darbību un veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.


Rekomendējams lietot kopā ar “Organic Clear Skin Omega Oil” uztura bagātinātāju."

Papildu informācija par produktu
product
1147101 VIRIDIAN Clear Skin Complex kapsulas, 60 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/viridian-clear-skin-complex-kapsulas-n60-1147101 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/80/18/9a623dc76686c8678f6f8ae0d9ef.png InStock 23.73 EUR VIRIDIAN 39.55 <div>"Clear Skin Complex“ tika izstrādāts sadarbībā ar uztura speciālistu/fitoterapeitu Deilu Pinoku (Dale Pinnock). Šis komplekss ir īpaši izstrādāts no augiem, būtiskām minerālvielām, taukos šķīstošiem karotinoīdiem un probiotikām.</div><div><div>A vitamīns palīdz uzturēt ādas un gļotādu veselību. Cinks palīdz uzturēt ādas veselību.</div><div>Selēns palīdz uzturēt matu un nagu veselību, veicina normālu vairogdziedzera darbību un veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.<br></div></div><div><br></div><div><br></div><div>Rekomendējams lietot kopā ar “Organic Clear Skin Omega Oil” uztura bagātinātāju."</div><div><br></div> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Minerālvielu kompleksi/Matiem, ādai un nagiem 40 Sievietēm, Vīriešiem