VIRIDIAN Folic Acid & DHA kapsulas, 90 gab.

VIRIDIAN Folic Acid & DHA kapsulas, 90 gab.

Kopā
12.35 €
Derīguma termiņš: 2026-02-28
Piemērots veģetāriešiem un vegāniem.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Folāti veicina mātes audu veidošanos grūtniecības laikā, veicina normālas psiholoģiskās funkcijas un normālu imūnsistēmas darbību. Folāti palīdz mazināt nogurumu un nespēku.

Papildu folijskābes uzņemšana palielina folātu līmeni mātes organismā. Zems folātu līmenis mātes organismā ir riska faktors saistībā ar nervu caurulītes defektu veidošanos auglim attīstības posmā. Labvēlīgā iedarbība tiek panākta, sievietēm reproduktīvā vecumā uzņemot papildu 400 μg folijskābes dienā vismaz vienu mēnesi pirms ieņemšanas un vismaz trīs mēnešus pēc tās. Slimībai, uz kuru attiecas norāde, var būt vairāki riska faktori un izmaiņām vienā no šiem riska faktoriem var būt vai var arī nebūt labvēlīga ietekme.

Papildu informācija par produktu
product
1147100 VIRIDIAN Folic Acid & DHA kapsulas, 90 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/ff/c8/ecbcda35435a8afda3f934f27394.png InStock 12.35 EUR 20.59 <p>Folāti veicina mātes audu veidošanos grūtniecības laikā, veicina normālas psiholoģiskās funkcijas un normālu imūnsistēmas darbību. Folāti palīdz mazināt nogurumu un nespēku.</p><p>Papildu folijskābes uzņemšana palielina folātu līmeni mātes organismā. Zems folātu līmenis mātes organismā ir riska faktors saistībā ar nervu caurulītes defektu veidošanos auglim attīstības posmā. Labvēlīgā iedarbība tiek panākta, sievietēm reproduktīvā vecumā uzņemot papildu 400 μg folijskābes dienā vismaz vienu mēnesi pirms ieņemšanas un vismaz trīs mēnešus pēc tās. Slimībai, uz kuru attiecas norāde, var būt vairāki riska faktori un izmaiņām vienā no šiem riska faktoriem var būt vai var arī nebūt labvēlīga ietekme.<br></p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Vitamīni ģimenei/Sievietēm