VIRIDIAN Pregnancy kapsulas, 60 gab.

VIRIDIAN Pregnancy kapsulas, 60 gab.

Kopā
18.89 €
Derīguma termiņš: 2026-11-07
Lietošanai grūtniecības un bērna barošanas ar krūti periodā. Folāti veicina mātes audu veidošanos grūtniecības laikā.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Šis komplekss ir izveidots mātei un viņas mazulim grūtniecības un barošanas laikā. Viena kapsula satur līdz pat 27 būtiskām uzturvielām, tostarp bezskābes C vitamīna avotu, folijskābi, dabiski sastopama Dunaliella Salina aļģu beta-karotīna maisījumu.

Viridian Pregnancy Complex” sastāvā nav mākslīgu piedevu, saistvielu vai citu pildījumu. Tas satur tikai aktīvo vitamīnu un minerālvielu kompleksu, kas ir sabalansēts sievietēm grūtniecības un uztura laikā. Uztura bagātinātājs piemērots lietošanai grūtniecības 1., 2. un 3. trimestrī, kā arī pēc dzemdībām, barošanas laikā."


Papildu informācija par produktu
product
1147104 VIRIDIAN Pregnancy kapsulas, 60 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/c7/4b/0e89654821028c5f313b78b24c51.png InStock 18.89 EUR 26.99 <p>Šis komplekss ir izveidots mātei un viņas mazulim grūtniecības un barošanas laikā. Viena kapsula satur līdz pat 27 būtiskām uzturvielām, tostarp bezskābes C vitamīna avotu, folijskābi, dabiski sastopama Dunaliella Salina aļģu beta-karotīna maisījumu.</p><p>Viridian Pregnancy Complex” sastāvā nav mākslīgu piedevu, saistvielu vai citu pildījumu. Tas satur tikai aktīvo vitamīnu un minerālvielu kompleksu, kas ir sabalansēts sievietēm grūtniecības un uztura laikā. Uztura bagātinātājs piemērots lietošanai grūtniecības 1., 2. un 3. trimestrī, kā arī pēc dzemdībām, barošanas laikā."<br></p><div><br></div> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Vitamīni ģimenei/Grūtniecēm