VPLAB Collagen Peptides Orange kolagēns, 300 g

VPLAB Collagen Peptides Orange kolagēns, 300 g

VP LABORATORY LTD
Kopā
13.19 €
Derīguma termiņš: 2026-09-08
Kolagēna peptīdi ir ideāls maisījums, kas īpaši izstrādāts locītavu, kaulu un muskuļu veselībai!
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Produkts satur trīs rūpīgi atlasītas sastāvdaļas, kas pamatotas ar zinātniskiem pierādījumiem: ļoti bioloģiski pieejamu, drošu un tīru hidrolizētu kolagēnu, lielu C vitamīna devu un magniju.

Kolagēns veido aptuveni 30 % no visiem ķermeņa proteīniem. Tas ir atrodams ādā, muskuļos, locītavās, matos un nagos. Kolagēns ir galvenais strukturālais proteīns, kas nodrošina arī elastību, atjaunošanos un izturību visiem saistaudiem, ieskaitot cīpslas, saites un skrimšļus. Ķermenis dabiski ražo kolagēnu, bet ar vecumu, sākot no apmēram 25 gadiem, tā daudzums sāk samazināties. Kolagēna zudums organismā var ievērojami samazināt dzīves kvalitāti, tostarp sniegumu un līdzdalību ikdienas aktivitātēs.

Sakarā ar to, ka produktam ir gudra formula, kolagēna peptīdi garantē trīskāršu efektu, jo visas sastāvdaļas darbojas sinerģiski, lai nodrošinātu vislabāko iespējamo rezultātu!

Hidrolizēti kolagēna peptīdi palīdz saglabāt audu veselību un veicina mobilitāti. Tas ir arī visātrāk uzsūcošais kolagēna veids.
C vitamīns atbalsta imūnsistēmu intensīvu treniņu laikā un veicina kolagēna veidošanos, lai uzlabotu kaulu un skrimšļu veselību un aizsargātu šūnas no oksidatīvā stresa.
Magnijs veicina kolagēna sintēzi, uztur veselus kaulus un muskuļu un nervu sistēmas darbību, kā arī palīdz mazināt nogurumu.
Kolagēna peptīdi ir piemēroti gan vīriešiem, gan sievietēm ar aktīvu dzīvesveidu un ikvienam, kas vēlas atbalstīt veselīgas locītavas, kaulus un muskuļus. Produkts ir ļoti ātri šķīstošs, tam nav pievienots cukurs, tauki vai konservanti, tāpēc tas ir saderīgs ar stingru diētu.

Papildu informācija par produktu
product
1222348 VPLAB Collagen Peptides Orange kolagēns, 300 g https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/a4/f3/d965db3a812d048f9df4f8b3b41b.png InStock 13.19 EUR 21.99 <p style="text-align:justify;">Produkts satur trīs rūpīgi atlasītas sastāvdaļas, kas pamatotas ar zinātniskiem pierādījumiem: ļoti bioloģiski pieejamu, drošu un tīru hidrolizētu kolagēnu, lielu C vitamīna devu un magniju.</p> <p style="text-align:justify;">Kolagēns veido aptuveni 30 % no visiem ķermeņa proteīniem. Tas ir atrodams ādā, muskuļos, locītavās, matos un nagos. Kolagēns ir galvenais strukturālais proteīns, kas nodrošina arī elastību, atjaunošanos un izturību visiem saistaudiem, ieskaitot cīpslas, saites un skrimšļus. Ķermenis dabiski ražo kolagēnu, bet ar vecumu, sākot no apmēram 25 gadiem, tā daudzums sāk samazināties. Kolagēna zudums organismā var ievērojami samazināt dzīves kvalitāti, tostarp sniegumu un līdzdalību ikdienas aktivitātēs.</p> <p style="text-align:justify;">Sakarā ar to, ka produktam ir gudra formula, kolagēna peptīdi garantē trīskāršu efektu, jo visas sastāvdaļas darbojas sinerģiski, lai nodrošinātu vislabāko iespējamo rezultātu!</p> <p style="text-align:justify;">Hidrolizēti kolagēna peptīdi palīdz saglabāt audu veselību un veicina mobilitāti. Tas ir arī visātrāk uzsūcošais kolagēna veids.<br />C vitamīns atbalsta imūnsistēmu intensīvu treniņu laikā un veicina kolagēna veidošanos, lai uzlabotu kaulu un skrimšļu veselību un aizsargātu šūnas no oksidatīvā stresa.<br />Magnijs veicina kolagēna sintēzi, uztur veselus kaulus un muskuļu un nervu sistēmas darbību, kā arī palīdz mazināt nogurumu.<br />Kolagēna peptīdi ir piemēroti gan vīriešiem, gan sievietēm ar aktīvu dzīvesveidu un ikvienam, kas vēlas atbalstīt veselīgas locītavas, kaulus un muskuļus. Produkts ir ļoti ātri šķīstošs, tam nav pievienots cukurs, tauki vai konservanti, tāpēc tas ir saderīgs ar stingru diētu.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Minerālvielu kompleksi/Kolagēns