Cītīgi strādājam, lai uzlabotu Jūsu iepirkšanas pieredzi

augusts 27, 2021

Ieskaties kādus uzlabojumus esam veikuši e-menessaptieka.lv mājas lapā

Mēs esam pievienojuši filtrus, lai Jums būtu ērtāk atrast savus iecienītākos produktus.

Jūs varat izvēlēties savu mīļāko zīmolu, produkta formu un piemeklēt produktus, kuri būs atbiltoši Jūsu vecumam un vajadzībām.

Izvēloties īpašību filtru, Jūs varat atlasīt produktus, kas ir piemēroti vegāniem, veģetāriešiem, draudzīgi apkārtējai videi un dzīvniekiem, nesatur ĢMO u.c.

Iedarbība - Jums ir nepieciešams mitrinošs vai tonizējošs produkts? Tagad Jūs varat atlasīt visas Jums nepieciešamas produkta iedarbības un izvēlēties sev piemērotāko.

Ādas tips - Mēs visi esam dažādi un katram no mums ir savs ādas tips, izvēlēties produktus, kas būs piemēroti tieši Jums.

Matu tips - Tā pat kā ar ādu mums visiem ir dažāds matu tips: biezi, plāni, krāsoti, balināti, sausi, taukaini, taisni un cirtaini. Jūs varat atlasīt matu kopšanas produktus, kuri būs piemēroti Jūsu matu tipam.

Dzimums - Vai Jums ir šaubas, ka šis produkts der sievietēm vai vīriešiem, bet varbūt tas der abiem dzimumiem? Ar šo filtru Jūs varat atlasīt produktus sievietēm un vīriešiem, ka arī sameklēt unisex produkciju, kas būs piemērota gan viņam, gan viņai.

SPF+ - Saules aizsarglīdzekļi ir ļoti svarīgi, it īpaši vasarā. Izmantojot šo filtru, Jūs varat atlasīt produktus ar Jums nepieciešamo saules aizsardzības faktoru (SPF) gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Jūs varat atlasīt kategorijas produktus alfabēta secībā no A-Z, vai otrādi no Z-A

Izvēlēties cenu kategoriju, kuru vēlaties apskatīt vispirms - dārgākās vai lētākās.

Jums ir iespēja atlasīt produktus, kuriem ir lielākā atlaide preču kategorijā.

 

Mēs cītīgi strādājam, lai uzlabotu mūsu klientu iepirkšanas pieredzi. Laimīgi un apmierināti klienti - laimīgi mēs. Paldies, ka esat kopā ar mums!
 

Lai skaisti, lai veseli!

Jūsu e-menessaptieka.lv

category