AVENE Sun SPF 50+ saules aizsarglīdzeklis, 50 ml
0 0 (0 atsauksmes)

AVENE Sun SPF 50+ saules aizsarglīdzeklis, 50 ml

AVENE DERMATOLOGICAL LABORATORIES
0 0 (0 atsauksmes)
Kopā
14.50 €
Derīguma termiņš: 2025-11-30
Ļoti augsta SPF50+ saules aizsardzība sausai un jutīgai sejas ādai. Jauns patentēts saules filtrs optimālai aizsardzībai un saudzējošs pret vidi.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Krēms SPF 50+ piedāvā īpaši plaša spektra ikdienas aizsardzību pret sauli. Tas ir ideāli piemērots sausai, jutīgai sejas ādai. Tā samtainā un kūstošā tekstūra mitrina sejas ādu līdz pat 8 stundām, āda kļūst mīksta un maiga. Krēms atstāj uz ādas neredzamu pārklājumu, ir lieliska bāze dekoratīvajai kosmētikai. Krēms ir ūdensizturīgs.

Īpaši plaša spektra aizsardzība - TriAsorB patentēts filtrs: 1. Pierre Fabre filtrs kas nodrošina ādai īpaši plaša spektra UVB, UVA un augstas enerģijas zilās gaismas aizsardzību.
Šajā fluīdā ir iekļauts TriAsorB ™ — jauns īpaši plaša spektra sauļošanās līdzeklis, kas aizsargā pret UV stariem un zilo gaismu, kas paātrina ādas novecošanos līdz 450 nm.
Šī inovācija ļauj par 95% samazināt saules starojuma radīto šūnu bojājumu un tādējādi palīdz efektīvi cīnīties pret saules kaitīgo iedarbību un redzamiem ādas bojājumiem.

Ļoti droša filtrēšanas sistēma, tā arī palīdz nodrošināt lielāku cieņu pret jūras bioloģisko daudzveidību. Daudzi izmēģinājumi eksperimentālos apstākļos cita starpā ir pierādījuši, ka tie nav toksiski 3 galvenajām jūras bioloģiskās daudzveidības sugām: vienai no koraļļu sugām, vienai no fitoplanktona, vienai no zooplanktona.

Jaunā eko-dizaina pudele ir vieglākas plastmasas, pārstrādājama un satur 64% pārstrādātas plastmasas, un tādējādi pilnībā atbilst Pierre Fabre dermokosmētikas pamatotai un ētiskai pieejai.

IEGUVUMI
FOTOAIZSARDZĪBA: foto stabili UVB-UVA filtri, kas cīnās pret saules starojuma kaitīgo ietekmi.
ANTIOKSIDANTS: palīdz aizsargāt šūnas pret brīvajiem radikāļiem.
ŪDENS IZTURĪGS: aizsargā ādu no saules kaitīgās ietekmes pat peldoties.
BEZ BALTĀ EFEKTA: dabiskai sejas krāsai un neredzamai ikdienas aizsardzībai."

product
1144460 AVENE Sun SPF 50+ saules aizsarglīdzeklis, 50 ml https://e-menessaptieka.lv/p/avene-sun-spf-50-saules-aizsarglidzeklis-50-ml-1144460 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/5e/f7/a5cfedde6fab12641ea3bfeb2de4.png InStock 14.5 EUR AVENE 28.99 <p>Krēms SPF 50+ piedāvā īpaši plaša spektra ikdienas aizsardzību pret sauli. Tas ir ideāli piemērots sausai, jutīgai sejas ādai. Tā samtainā un kūstošā tekstūra mitrina sejas ādu līdz pat 8 stundām, āda kļūst mīksta un maiga. Krēms atstāj uz ādas neredzamu pārklājumu, ir lieliska bāze dekoratīvajai kosmētikai. Krēms ir ūdensizturīgs.</p> <p>Īpaši plaša spektra aizsardzība - TriAsorB patentēts filtrs: 1. Pierre Fabre filtrs kas nodrošina ādai īpaši plaša spektra UVB, UVA un augstas enerģijas zilās gaismas aizsardzību.<br />Šajā fluīdā ir iekļauts TriAsorB ™ — jauns īpaši plaša spektra sauļošanās līdzeklis, kas aizsargā pret UV stariem un zilo gaismu, kas paātrina ādas novecošanos līdz 450 nm.<br />Šī inovācija ļauj par 95% samazināt saules starojuma radīto šūnu bojājumu un tādējādi palīdz efektīvi cīnīties pret saules kaitīgo iedarbību un redzamiem ādas bojājumiem.</p> <p>Ļoti droša filtrēšanas sistēma, tā arī palīdz nodrošināt lielāku cieņu pret jūras bioloģisko daudzveidību. Daudzi izmēģinājumi eksperimentālos apstākļos cita starpā ir pierādījuši, ka tie nav toksiski 3 galvenajām jūras bioloģiskās daudzveidības sugām: vienai no koraļļu sugām, vienai no fitoplanktona, vienai no zooplanktona.</p> <p>Jaunā eko-dizaina pudele ir vieglākas plastmasas, pārstrādājama un satur 64% pārstrādātas plastmasas, un tādējādi pilnībā atbilst Pierre Fabre dermokosmētikas pamatotai un ētiskai pieejai.</p> <p><strong>IEGUVUMI</strong><br />FOTOAIZSARDZĪBA: foto stabili UVB-UVA filtri, kas cīnās pret saules starojuma kaitīgo ietekmi.<br />ANTIOKSIDANTS: palīdz aizsargāt šūnas pret brīvajiem radikāļiem.<br />ŪDENS IZTURĪGS: aizsargā ādu no saules kaitīgās ietekmes pat peldoties.<br />BEZ BALTĀ EFEKTA: dabiskai sejas krāsai un neredzamai ikdienas aizsardzībai."</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sauļošanās kosmētika/Saules aizsarglīdzekļi 50 Vīriešiem