BIODERMA Sebium Active Foaming attīroša želeja, 200 ml
5.0 5 (2 atsauksmes)

BIODERMA Sebium Active Foaming attīroša želeja, 200 ml

BIODERMA
5.0 5 (2 atsauksmes)
Derīguma termiņš: 2026-02-28
Tas ir maigs, intensīvs attīrīšanas līdzeklis, kas neaizsprosto poras un samazina ādas nepilnības.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Bioderma Sébium Active Foaming Gel 200 ml ir maigs, intensīvs attīrīšanas līdzeklis, kas neaizsprosto poras un mazina ādas nepilnības. Tas ir īpaši piemērots taukainai ādai ar noslieci uz pūtītēm.
Tā formula apvieno mīkstinošu aktīvo sastāvdaļu duetu (salicilskābe + glikolskābe), lai intensīvi attīrītu ādu, neizžāvējot to. Netraucē ādas līdzsvaru.
D.A.F. ™ (uzlabotā dermatoloģiskā formula) palielina ādas tolerances slieksni.
Tā "gēlveida" tekstūra pārvēršas putās un padara ādu maigu.
Dermatoloģiski pārbaudīts.
Nekomedogēnisks. Bez ziepēm.

product
1142984 BIODERMA Sebium Active Foaming attīroša želeja, 200 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/88/47/5d138959acc1c98823ca9e51ab4d.png InStock 19.59 EUR 27.99 <p style="text-align:justify;">Bioderma Sébium Active Foaming Gel 200 ml ir maigs, intensīvs attīrīšanas līdzeklis, kas neaizsprosto poras un mazina ādas nepilnības. Tas ir īpaši piemērots taukainai ādai ar noslieci uz pūtītēm.<br />Tā formula apvieno mīkstinošu aktīvo sastāvdaļu duetu (salicilskābe + glikolskābe), lai intensīvi attīrītu ādu, neizžāvējot to. Netraucē ādas līdzsvaru.<br />D.A.F. ™ (uzlabotā dermatoloģiskā formula) palielina ādas tolerances slieksni.<br />Tā "gēlveida" tekstūra pārvēršas putās un padara ādu maigu.<br />Dermatoloģiski pārbaudīts.<br />Nekomedogēnisks. Bez ziepēm.</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Attīrīšana un tonizēšana