BIOFARMACIJA ReHAIR paciņas, 28 gab.

BIOFARMACIJA ReHAIR paciņas, 28 gab.

GADOT BIOCHEMICAL
Kopā
36.99 €
Derīguma termiņš: 2026-05-30
reHAIR palīdz apturēt matu izkrišanu sievietēm un vīriešiem, veicina matu ataugšanu un stiprina matus.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Komplekss, kas palīdz apturēt matu izkrišanu sievietēm un vīriešiem, veicina matu ataugšanu un stiprina matus. Īpašo formulu veido 5 minerāli un 3 augu ekstrakti. Aktīvās sastāvdaļas - kosas, nātru un papardes adiantes ekstrakti - palīdz uzturēt labu matu stāvokli. Tas ir arī bagāts ar silīciju, cinku, selēnu un varu.

Varš veicina normālu matu pigmentāciju. Selēns un cinks palīdz uzturēt matu veselību. Lielās nātres un tīruma kosas ekstrakti - stiprina matus, uzlabo matu stāvokli, veicina to augšanu. Papardes adiante (venēras matu) ekstrakts palīdz pret matu izkrišanu.

Papildu informācija par produktu
product
1083166 BIOFARMACIJA ReHAIR paciņas, 28 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/biofarmacija-rehair-pacinas-28-gab-1083166 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/3b/e3/c42582e73246880a0d5ffc4ed666.png InStock 36.99 EUR BIOFARMACIJA 36.99 <p style="text-align:justify;">Komplekss, kas palīdz apturēt matu izkrišanu sievietēm un vīriešiem, veicina matu ataugšanu un stiprina matus. Īpašo formulu veido 5 minerāli un 3 augu ekstrakti. Aktīvās sastāvdaļas - kosas, nātru un papardes adiantes ekstrakti - palīdz uzturēt labu matu stāvokli. Tas ir arī bagāts ar silīciju, cinku, selēnu un varu.</p> <p style="text-align:justify;"><strong>Varš</strong> veicina normālu matu pigmentāciju. <strong>Selēns</strong> un <strong>cinks</strong> palīdz uzturēt matu veselību. <strong>Lielās nātres</strong> un <strong>tīruma kosas</strong> ekstrakti - stiprina matus, uzlabo matu stāvokli, veicina to augšanu. <strong>Papardes adiante (venēras matu) ekstrakts</strong> palīdz pret matu izkrišanu.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Minerālvielu kompleksi/Matiem, ādai un nagiem 0 Vīriešiem