BIOTIN COLLAGEN Skin Beauty tabletes, 120 gab.

BIOTIN COLLAGEN Skin Beauty tabletes, 120 gab.

VITABALANS OY
17.00 €
24.29 €
Derīguma termiņš: 2026-02-28
Satur klīniski pārbaudītu Verisol®P-kolagēnu. C vitamīns veicina normālu kolagēna veidošanos, kas nepieciešams normālai ādas darbībai. Biotīns un cinks palīdz uzturēt ādas veselību.
Uzzināt vairāk
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Biotin Collagen Skin Beauty satur Verisol® P kolagēna peptīdus, kas ir hidrolizēti no cūku kolagēna. Hidrolizētais kolagēns viegli uzsūcas un tam ir augsta biopieejamība organismā. Rezultāts ir skaista un atjaunota āda.

Divi klīniskie pētījumi** pierādīja, ka 2500 mg no cūkām iegūtā Verisol® P kolagēna dienā, regulāri lietojot četras nedēļas, ievērojami palielināja ādas elastību, tvirtumu un samazināja grumbas ādā ap acīm. Pēc astoņu nedēļu ilgas kolagēna uzņemšanas ādas elastība bija vēl izteiktāka un ādā ap acīm tika sasniegts maksimālais grumbiņu apjoma samazinājums; līdz pat 50 %. Četras nedēļas pēc pēdējās devas lietošanas joprojām varēja novērot iegūtās pozitīvās izmaiņas ādā. Pētījuma subjekti bija 35–65 gadus vecas sievietes. Kolagēna ietekme uz ādu bija izteiktāka sievietēm vecākām par 50 gadiem.

Hialuronskābe, biotīns, C vitamīns un cinks

Biotin collagen Skin Beauty, papildus Verisol® P kolagēna peptīdiem, satur arī hialuronskābi, biotīnu, C vitamīnu un cinku- barības vielas, kas pastiprina kolagēna iedarbību un palīdz uzlabot ādas kvalitāti.  Hialuronskābe ir dabiska viela organismā, kas lielākoties atrodas ādā, kur tā saistās ar ūdeni, lai uzkrātu un noturētu ādā mitrumu. Biotīns un cinks veicina normālu un veselīgu ādu. C vitamīns palīdz uzlabot ādas stāvokli, piedaloties kolagēna dabiskajā sintēzē.

Papildu informācija par produktu
product
1206453 BIOTIN COLLAGEN Skin Beauty tabletes, 120 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/f1/36/ed9e90cf7c03ee599a3f655f1f72.png InStock 17 EUR 24.29 <p><strong>Biotin Collagen Skin Beauty </strong>satur Verisol® P kolagēna peptīdus, kas ir hidrolizēti no cūku kolagēna. Hidrolizētais kolagēns viegli uzsūcas un tam ir augsta biopieejamība organismā. Rezultāts ir skaista un atjaunota āda.</p> <p>Divi klīniskie pētījumi** pierādīja, ka 2500 mg no cūkām iegūtā Verisol® P kolagēna dienā, regulāri lietojot četras nedēļas, ievērojami palielināja ādas elastību, tvirtumu un samazināja grumbas ādā ap acīm. Pēc astoņu nedēļu ilgas kolagēna uzņemšanas ādas elastība bija vēl izteiktāka un ādā ap acīm tika sasniegts maksimālais grumbiņu apjoma samazinājums; līdz pat 50 %. Četras nedēļas pēc pēdējās devas lietošanas joprojām varēja novērot iegūtās pozitīvās izmaiņas ādā. Pētījuma subjekti bija 35–65 gadus vecas sievietes. Kolagēna ietekme uz ādu bija izteiktāka sievietēm vecākām par 50 gadiem.</p> <p><strong>Hialuronskābe, biotīns, C vitamīns un cinks</strong></p> <p><strong>Biotin collagen Skin Beauty</strong>, papildus Verisol® P kolagēna peptīdiem, satur arī hialuronskābi, biotīnu, C vitamīnu un cinku- barības vielas, kas pastiprina kolagēna iedarbību un palīdz uzlabot ādas kvalitāti.  Hialuronskābe ir dabiska viela organismā, kas lielākoties atrodas ādā, kur tā saistās ar ūdeni, lai uzkrātu un noturētu ādā mitrumu. Biotīns un cinks veicina normālu un veselīgu ādu. C vitamīns palīdz uzlabot ādas stāvokli, piedaloties kolagēna dabiskajā sintēzē.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Minerālvielu kompleksi/Kolagēns