DERMALOGICA Biolumin-C acu serums, 15 ml
0 0 (0 atsauksmes)

DERMALOGICA Biolumin-C acu serums, 15 ml

DERMALOGICA LLC
0 0 (0 atsauksmes)
Derīguma termiņš: 2027-01-30
Acu serums ar vitamīnu C - lielisks līdzeklis cīņā pret redzamu, priekšlaicīgu ādas novecošanos, ko izraisa ikdienas acu kustības un vides stress.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Acu serums ar vitamīnu C - lielisks līdzeklis cīņā pret redzamu, priekšlaicīgu ādas novecošanos, ko izraisa ikdienas acu kustības un vides stress. Vieglais serums nodrošina bioloģiski pieejamu vitamīna C kompleksu ādai ap acīm, lai to atdzīvinātu un nostiprinātu. Ar polifenoliem bagātais Arjuna koka ekstrakts un ādu barojošā Chia sēklu eļļa mitrina ādu, uzlabojot tās elastību un mazinot smalko līniju izskatu. Tremella sēņu un mikroaļģu maisījums notur mitrumu, savukārt Poria Mushroom palīdz palielināt ādas dabisko mirdzumu.

product
1195912 DERMALOGICA Biolumin-C acu serums, 15 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/e1/4d/26069dea0e5e9e39d801b9b252cc.png InStock 69.99 EUR 99.99 <p>Acu serums ar vitamīnu C - lielisks līdzeklis cīņā pret redzamu, priekšlaicīgu ādas novecošanos, ko izraisa ikdienas acu kustības un vides stress. Vieglais serums nodrošina bioloģiski pieejamu vitamīna C kompleksu ādai ap acīm, lai to atdzīvinātu un nostiprinātu. Ar polifenoliem bagātais Arjuna koka ekstrakts un ādu barojošā Chia sēklu eļļa mitrina ādu, uzlabojot tās elastību un mazinot smalko līniju izskatu. Tremella sēņu un mikroaļģu maisījums notur mitrumu, savukārt Poria Mushroom palīdz palielināt ādas dabisko mirdzumu.</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Ādas kopšana ap acīm