DOPPELHERZ Aktiv Heise Dzērveņu+C+Cinks pulveris, 10 gab.

DOPPELHERZ Aktiv Heise Dzērveņu+C+Cinks pulveris, 10 gab.

QUEISSER PHARMA
Kopā
5.39 €
Derīguma termiņš: 2025-12-30
Karstais dzērveņu dzēriens ar C vitamīnu un cinku.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Karstais dzērveņu dzēriens ar C vitamīnu un cinku.

C vitamīns un cinks normālai imūnsistēmas darbībai, ne tikai aukstajā gadalaikā.

Imūnsistēma darbojas katru dienu.1 Ne tikai aukstajā gadalaikā. Doppelherz karstais dzērveņu dzēriens ar C vitamīnu un cinku ir ātri pagatavojams un ar patīkamu augļu garšu. Aukstajā gadalaikā tas noder kā karstais dzēriens ķermeņa sildīšanai no iekšpuses.

Tā kā cilvēka organisms pats nespēj sintezēt noteiktas uzturvielas, piemēram, C vitamīnu un mikroelementu cinku, tās regulāri jāuzņem ar uzturu.

Dzērvenes tiek sauktas arī par lielogu brūklenēm. Tās aug Ziemeļamerikā augstajos purvos un ir cieši radniecīgas Eiropā sastopamajām brūklenēm un mellenēm. Jau Ziemeļamerikas pamatiedzīvotājiem tas bija zināmas kā nozīmīgs un ļoti vērtīgs pārtikas produkts. Mūsu dienās dzērvenes aizvien biežāk tiek izmantotas ēdienu gatavošanai.

1 C vitamīns un cinks palīdz nodrošināt normālu imūnsistēmas darbību.

1C vitamīns un cinks veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.

Garšīgs un vienkārši pagatavojams.

Dzerams arī auksts.

Papildu informācija par produktu
product
1143237 DOPPELHERZ Aktiv Heise Dzērveņu+C+Cinks pulveris, 10 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/doppelherz-aktiv-heise-dzervenu-c-cinks-pulveris-10-gab-1143237 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/e4/cf/7e13d8067c0ca8698c6087a6e48a.png InStock 5.39 EUR DOPPELHERZ 8.99 <p>Karstais dzērveņu dzēriens ar C vitamīnu un cinku.</p> <p>C vitamīns un cinks normālai imūnsistēmas darbībai, ne tikai aukstajā gadalaikā.</p> <p>Imūnsistēma darbojas katru dienu.<sup>1</sup> Ne tikai aukstajā gadalaikā. Doppelherz karstais dzērveņu dzēriens ar C vitamīnu un cinku ir ātri pagatavojams un ar patīkamu augļu garšu. Aukstajā gadalaikā tas noder kā karstais dzēriens ķermeņa sildīšanai no iekšpuses.</p> <p>Tā kā cilvēka organisms pats nespēj sintezēt noteiktas uzturvielas, piemēram, C vitamīnu un mikroelementu cinku, tās regulāri jāuzņem ar uzturu.</p> <p>Dzērvenes tiek sauktas arī par lielogu brūklenēm. Tās aug Ziemeļamerikā augstajos purvos un ir cieši radniecīgas Eiropā sastopamajām brūklenēm un mellenēm. Jau Ziemeļamerikas pamatiedzīvotājiem tas bija zināmas kā nozīmīgs un ļoti vērtīgs pārtikas produkts. Mūsu dienās dzērvenes aizvien biežāk tiek izmantotas ēdienu gatavošanai.</p> <p><sup>1</sup> C vitamīns un cinks palīdz nodrošināt normālu imūnsistēmas darbību.</p> <p><sup>1</sup>C vitamīns un cinks veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.</p> <p>Garšīgs un vienkārši pagatavojams.</p> <p>Dzerams arī auksts.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Vitamīni/Imunitātei 40 Vīriešiem