DOPPELHERZ Aktiv Heise granātābols + smiltsērkšķis + acerola pulveris, 10 gab.

DOPPELHERZ Aktiv Heise granātābols + smiltsērkšķis + acerola pulveris, 10 gab.

QUEISSER PHARMA
Kopā
5.39 €
Derīguma termiņš: 2026-10-30
Granātābola, smiltsērkšķa un acerolas karstais dzēriens.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Granātābola, smiltsērkšķa un acerolas karstais dzēriens. 

C vitamīns un cinks normālai imūnsistēmas darbībai, ne tikai aukstajā gadalaikā.

Imūnsistēma darbojas katru dienu.1 Ne tikai aukstajā gadalaikā. Doppelherz karstais dzēriens ar granātābolu, smiltsērkšķi un acerolu ir ātri pagatavojams dzēriens ar patīkamu augļu garšu. Aukstajā gadalaikā tas noder kā karstais dzēriens ķermeņa sildīšanai no iekšpuses.

Tā kā cilvēka organisms pats nespēj sintezēt noteiktas uzturvielas, piemēram, C vitamīnu un mikroelementus cinku un selēnu, tās regulāri jāuzņem ar uzturu.

Granātābols ir viens no senākajiem Tuvo Austrumu kultūraugiem. Sarkanā augļa ēdamā daļa ir granātābola sēklas. Atkarībā no gatavības pakāpes tām ir skābena līdz salda garša.

Smiltsērkšķis Eiropā nokļuva kā vasarzaļš krūms ar nelieliem riekstiem uz īsa kātiņa, kurus apņem dzeltena augļa masa. Tolaik oranži sarkanie līdz dzeltenas krāsas augļi botāniski tika nodēvēti par ... augļiem.

Saldo ķiršu izcelsmes vieta ir Dienvidamerika. Acerolas sarkanajiem nobriedušajiem augļiem ir nedaudz skābena garša.

1 C vitamīns un cinks, kā arī selēns nodrošina normālu imūnsistēmas darbību.

1 C vitamīns un cinks, kā arī selēns palīdz nodrošināt šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.

Garšīgs un vienkārši pagatavojams.

Dzerams arī auksts.

Papildu informācija par produktu
product
1143238 DOPPELHERZ Aktiv Heise granātābols + smiltsērkšķis + acerola pulveris, 10 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/doppelherz-aktiv-heise-granatabols-smiltserkskis-acerola-pulveris-10-gab-1143238 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/7c/cf/92a61433f884f4bb4079c06552ef.png InStock 5.39 EUR DOPPELHERZ 8.99 <p>Granātābola, smiltsērkšķa un acerolas karstais dzēriens. </p> <p>C vitamīns un cinks normālai imūnsistēmas darbībai, ne tikai aukstajā gadalaikā.</p> <p>Imūnsistēma darbojas katru dienu.1 Ne tikai aukstajā gadalaikā. Doppelherz karstais dzēriens ar granātābolu, smiltsērkšķi un acerolu ir ātri pagatavojams dzēriens ar patīkamu augļu garšu. Aukstajā gadalaikā tas noder kā karstais dzēriens ķermeņa sildīšanai no iekšpuses.</p> <p>Tā kā cilvēka organisms pats nespēj sintezēt noteiktas uzturvielas, piemēram, C vitamīnu un mikroelementus cinku un selēnu, tās regulāri jāuzņem ar uzturu.</p> <p>Granātābols ir viens no senākajiem Tuvo Austrumu kultūraugiem. Sarkanā augļa ēdamā daļa ir granātābola sēklas. Atkarībā no gatavības pakāpes tām ir skābena līdz salda garša.</p> <p>Smiltsērkšķis Eiropā nokļuva kā vasarzaļš krūms ar nelieliem riekstiem uz īsa kātiņa, kurus apņem dzeltena augļa masa. Tolaik oranži sarkanie līdz dzeltenas krāsas augļi botāniski tika nodēvēti par ... augļiem.</p> <p>Saldo ķiršu izcelsmes vieta ir Dienvidamerika. Acerolas sarkanajiem nobriedušajiem augļiem ir nedaudz skābena garša.</p> <p>1 C vitamīns un cinks, kā arī selēns nodrošina normālu imūnsistēmas darbību.</p> <p>1 C vitamīns un cinks, kā arī selēns palīdz nodrošināt šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.</p> <p>Garšīgs un vienkārši pagatavojams.</p> <p>Dzerams arī auksts.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Vitamīni/Imunitātei 40 Vīriešiem