DR. PAKALNS Relaxols kapsulas, 30 gab.

DR. PAKALNS Relaxols kapsulas, 30 gab.

RĪGAS FARMFABRIKA
Kopā
5.03 €
Derīguma termiņš: 2025-04-30
RELAXOLS kapsulas ar baldriāniem, vilkābeli un melisu.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

MAZINA SPRIEDZI

VEICINA RELAKSĀCIJU

UZLABO SIRDSDARBĪBU

RELAXOLS kapsulas satur augu ekstraktus, kas labvēlīgi ietekmē nervu, sirds un asinsvadu sistēmas veselību.
Baldriāna sakņu, melisas lapu un vilkābeļu lapu ar ziediem ekstrakti palīdz mazināt satraukumu, ļauj pārvarēt trauksmaina dzīvesveida izraisītu stresu un veicina optimālu relaksāciju. Augu ekstraktu aktīvās vielas palīdzēs tikt galā ar bezmiegu un atbalstīs veselīgu miegu.
Vilkābeļu lapu ar ziediem ekstrakts palīdz uzlabot sirdsdarbību, stimulē asinsriti un sekmē sirds un perifēro asinsvadu apgādi ar skābekli.

Papildu informācija par produktu
product
1145833 DR. PAKALNS Relaxols kapsulas, 30 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/dr-pakalns-relaxols-kapsulas-30-gab-1145833 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/7f/1b/6b42a358c056e49ee2295e809868.png InStock 5.03 EUR Dr.Pakalns 8.39 <p>MAZINA SPRIEDZI</p> <p>VEICINA RELAKSĀCIJU</p> <p>UZLABO SIRDSDARBĪBU</p> <p>RELAXOLS kapsulas satur augu ekstraktus, kas labvēlīgi ietekmē nervu, sirds un asinsvadu sistēmas veselību.<br />Baldriāna sakņu, melisas lapu un vilkābeļu lapu ar ziediem ekstrakti palīdz mazināt satraukumu, ļauj pārvarēt trauksmaina dzīvesveida izraisītu stresu un veicina optimālu relaksāciju. Augu ekstraktu aktīvās vielas palīdzēs tikt galā ar bezmiegu un atbalstīs veselīgu miegu.<br />Vilkābeļu lapu ar ziediem ekstrakts palīdz uzlabot sirdsdarbību, stimulē asinsriti un sekmē sirds un perifēro asinsvadu apgādi ar skābekli.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Minerālvielu kompleksi/Nomierinošie līdzekļi 40