DR.TEREŠKO Pirts veselības beramā tēja, 63 g
5.0 5 (2 atsauksmes)

DR.TEREŠKO Pirts veselības beramā tēja, 63 g

DOKTUS Z.S.
5.0 5 (2 atsauksmes)
Kopā
3.59 €
Derīguma termiņš: 2026-03-11
Veselīgs dzēriens pirts procedūras laikā.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Veselīgs dzēriens pirts procedūras laikā.
Satur augus ar sviedrējošām, organismu attīrošām un spēcinošām īpašībām. 

Pirts kopš seniem laikiem ir bijusi veselības un labas pašsajūtas darbnīca. Pirtī iešana ir ļoti spēcīga fizikālā terapija, kur uz ķermeni un organismu kopumā iedarbojas gan karstums, gan aukstums, gan masāža, gan ūdens un tvaiks. Pirts procedūras laikā notiek pastiprināta svīšana, kas arī ir vajadzīga, jo svīstot organisms attīrās. Taču, lai neciestu veselība, zaudēto šķidrumu ir nepieciešams atgūt. Nav veselīgi pirtī lietot alkoholiskos dzērienus. Īstais dzēriens pirtī ir tēja.
Pirts veselības tējā ir ārstniecības augi, kas izraisa svīšanu. Tie ir liepas ziedi, avenes lapas un bērza lapas. Savukārt ugunspuķes lapas un ziedi stimulē zarnu darbību; pūķgalves laksti atjaunojoši iedarbojas uz aknām, bet asinszāles laksti stiprina imunitāti un uzlabo garastāvokli. Visi šie augi satur daudz mikroelementu un vitamīnu.
Pirts veselības tēju var lietot gan pirms pirtī iešanas, gan starp pēršanās reizēm, gan pēc pirts. Šai tējai piemīt viena burvība- ja ar Pirts veselības tējas uzlējumu “uzmet garu”, tad ziemas spelgonī, guļot uz lāvas aizvērtām acīm, var redzēt vasaras saulē sakarsušu ziedošu pļavu.

product
1201772 DR.TEREŠKO Pirts veselības beramā tēja, 63 g https://e-menessaptieka.lv/p/dr-teresko-pirts-veselibas-berama-teja-63-g-1201772 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/41/70/e717dffb968a6e45e5eed1e7d2ba.png InStock 3.59 EUR DR.TEREŠKO 4.49 <p style="text-align:justify;">Veselīgs dzēriens pirts procedūras laikā.<br />Satur augus ar sviedrējošām, organismu attīrošām un spēcinošām īpašībām. <br /><br />Pirts kopš seniem laikiem ir bijusi veselības un labas pašsajūtas darbnīca. Pirtī iešana ir ļoti spēcīga fizikālā terapija, kur uz ķermeni un organismu kopumā iedarbojas gan karstums, gan aukstums, gan masāža, gan ūdens un tvaiks. Pirts procedūras laikā notiek pastiprināta svīšana, kas arī ir vajadzīga, jo svīstot organisms attīrās. Taču, lai neciestu veselība, zaudēto šķidrumu ir nepieciešams atgūt. Nav veselīgi pirtī lietot alkoholiskos dzērienus. Īstais dzēriens pirtī ir tēja.<br />Pirts veselības tējā ir ārstniecības augi, kas izraisa svīšanu. Tie ir liepas ziedi, avenes lapas un bērza lapas. Savukārt ugunspuķes lapas un ziedi stimulē zarnu darbību; pūķgalves laksti atjaunojoši iedarbojas uz aknām, bet asinszāles laksti stiprina imunitāti un uzlabo garastāvokli. Visi šie augi satur daudz mikroelementu un vitamīnu.<br />Pirts veselības tēju var lietot gan pirms pirtī iešanas, gan starp pēršanās reizēm, gan pēc pirts. Šai tējai piemīt viena burvība- ja ar Pirts veselības tējas uzlējumu “uzmet garu”, tad ziemas spelgonī, guļot uz lāvas aizvērtām acīm, var redzēt vasaras saulē sakarsušu ziedošu pļavu.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Tējas un pārtika/Zāļu tējas 20 Vīriešiem