ELITE NATURAL CALCIUM 600 mg + D3 tabletes, 60 gab.

ELITE NATURAL CALCIUM 600 mg + D3 tabletes, 60 gab.

JONNEX FARMA SIA
4.85 €
9.69 €
Derīguma termiņš: 2026-02-28
Palīdz uzturēt kaulu un zobu veselību. Palīdz nodrošināt normālu muskuļu darbību.
Uzzināt vairāk
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Kalcijs palīdz nodrošināt normālu muskuļu darbību, normālu nervu impulsu pārvadi. Kalcijs ir nepieciešams kaulu un zobu veselības uzturēšanai. D vitamīns palīdz nodrošināt normālu muskuļu darbību, uzturēt kaulu un zobu veselību, veicina kalcija uzsūkšanos un izmantošanu, palīdz uzturēt normālu kalcija līmeni asinīs, veicina normālu imūnsistēmas darbību. Kalcijs un D vitamīns ir nepieciešami normālai augšanai un kaulu attīstībai bērniem. Kalcijs un D vitamīns palīdz samazināt kaulu minerālvielu zudumu sievietēm pēc menopauzes. Zems kaulu minerālais blīvums ir riska faktors osteoporotiskiem kaulu lūzumiem1,**; D vitamīns samazina risku nokrist, jo tas ietekmē nestabilu stāju un muskuļu vājumu. Vīriešiem un sievietēm no 60 gadu vecuma nokrišana ir riska faktors kaulu lūzumiem,*** slimībai, uz kuru attiecas norāde, var būt vairāki riska faktori un kā izmaiņām vienā no šiem riska faktoriem var būt vai var arī nebūt labvēlīga ietekme.

**Norāde attiecināta tieši uz sievietēm pēc 50 gadu vecuma. Labvēlīgo ietekmi panāk, katru dienu uzņemot vismaz 1200 mg kalcija un 20 µg D vitamīna no visiem avotiem.

***Labvēlīgo ietekmi panāk, katru dienu uzņemot vismaz 20 µg D vitamīna no visiem avotiem.

Papildu informācija par produktu
product
1142579 ELITE NATURAL CALCIUM 600 mg + D3 tabletes, 60 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/76/50/004f0e3507d03bec518974529d9f.png InStock 4.85 EUR 9.69 <p style="text-align:justify;">Kalcijs palīdz nodrošināt normālu muskuļu darbību, normālu nervu impulsu pārvadi. Kalcijs ir nepieciešams kaulu un zobu veselības uzturēšanai. D vitamīns palīdz nodrošināt normālu muskuļu darbību, uzturēt kaulu un zobu veselību, veicina kalcija uzsūkšanos un izmantošanu, palīdz uzturēt normālu kalcija līmeni asinīs, veicina normālu imūnsistēmas darbību. Kalcijs un D vitamīns ir nepieciešami normālai augšanai un kaulu attīstībai bērniem. Kalcijs un D vitamīns palīdz samazināt kaulu minerālvielu zudumu sievietēm pēc menopauzes. Zems kaulu minerālais blīvums ir riska faktors osteoporotiskiem kaulu lūzumiem1,**; D vitamīns samazina risku nokrist, jo tas ietekmē nestabilu stāju un muskuļu vājumu. Vīriešiem un sievietēm no 60 gadu vecuma nokrišana ir riska faktors kaulu lūzumiem,*** slimībai, uz kuru attiecas norāde, var būt vairāki riska faktori un kā izmaiņām vienā no šiem riska faktoriem var būt vai var arī nebūt labvēlīga ietekme.</p> <p style="text-align:justify;">**Norāde attiecināta tieši uz sievietēm pēc 50 gadu vecuma. Labvēlīgo ietekmi panāk, katru dienu uzņemot vismaz 1200 mg kalcija un 20 µg D vitamīna no visiem avotiem.</p> <p style="text-align:justify;">***Labvēlīgo ietekmi panāk, katru dienu uzņemot vismaz 20 µg D vitamīna no visiem avotiem.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Vitamīni/Kalcijs