EUCERIN Hyaluron-Filler+Elasticity Rose SPF 30 dienas sejas krēms, 50 ml
4.8 4.8 (10 atsauksmes)

EUCERIN Hyaluron-Filler+Elasticity Rose SPF 30 dienas sejas krēms, 50 ml

BEIERSDORF
4.8 4.8 (10 atsauksmes)
Derīguma termiņš: 2026-05-30
Pretnovecošanās dienas krēms veselīgi sārtam mirdzumam, starojošai ādai un svaigam izskatam.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Day Rosé SPF 30 ir pretnovecošanas dienas krēms, kas piešķir ādai tūlītēju veselīgu, sārtu mirdzumu, lai tā neizskatītos bāla, piepilda dziļās grumbas, uzlabo ādas elastību, koriģē vecuma plankumus un nekavējoties atjauno ādas starojumu.

Vieglais sārtais tonis novērš ādas bālumu un nogurušu izskatu, īpaši no rītiem, lai āda iegūtu starojošu un svaigu izskatu. Šis unikālais sastāvs nodrošina dabisku, sārtu mirdzumu un vairākos veidos iedarbojas pret ādas novecošanos. Eucerin inovatīvā formula ar augstas un zemas molekulmasas hialuronskābi acīmredzami aizpilda dziļās grumbas. Jaunais kolagēna-elastīna komplekss — arktīna un kreatīna spēcīgā kombinācija — atjauno kolagēna ražošanu un uzlabo ādas elastību. Eucerin patentētais tiamidols samazina vecuma plankumu parādīšanos.
Dienas krēms Day Cream Rosé satur arī SPF 30 un UVA filtrus, lai efektīvi novērstu UV starojuma izraisītu priekšlaicīgu ādas novecošanu un grumbu padziļināšanos.

Klīniskie un dermatoloģiskie pētījumi

Produkta lietošanas pētījums tika veikts 132 cilvēkiem. Pēc produkta regulāras lietošanas četru nedēļu periodā personas ziņoja par tālāk norādītajiem rezultātiem.

 • Novērš ādas bālumu, īpaši no rīta 98 %
 • Tūlīt nodrošina sārtu un svaigu ādas izskatu 95 %
 • Piešķir manai ādai maigi sārtu toni 94 %
 • Piešķir manai ādai jauneklīgāku izskatu 89 %
 • Mana āda jūtas ievērojami stingrāka 92 %
 • Uzlabo manas ādas elastību 98 %
 • Piešķir ādai sārtu un starojošu izskatu 91 %
 • Novērš ādas blāvo un nogurušo izskatu 98 %

* Produkta lietošanas pētījums 132 brīvprātīgajiem, rezultāti pēc 4 nedēļu lietošanas.

Īpašības:

 • Ātri absorbējas
 • Nenosprosto poras
 • Lieliski piemērots kā dekoratīvās kosmētikas bāze
 • SPF 30
 • Aizsardzība pret UVA starojumu
 • Viegli aromatizētsproduct
1145350 EUCERIN Hyaluron-Filler+Elasticity Rose SPF 30 dienas sejas krēms, 50 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/b9/b7/20361e2d4403177cb2f0114f510f.png OutOfStock 29.99 EUR 49.99 <p>Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Day Rosé SPF 30 ir pretnovecošanas dienas krēms, kas piešķir ādai tūlītēju veselīgu, sārtu mirdzumu, lai tā neizskatītos bāla, piepilda dziļās grumbas, uzlabo ādas elastību, koriģē vecuma plankumus un nekavējoties atjauno ādas starojumu.<br /><br />Vieglais sārtais tonis novērš ādas bālumu un nogurušu izskatu, īpaši no rītiem, lai āda iegūtu starojošu un svaigu izskatu. Šis unikālais sastāvs nodrošina dabisku, sārtu mirdzumu un vairākos veidos iedarbojas pret ādas novecošanos. Eucerin inovatīvā formula ar augstas un zemas molekulmasas hialuronskābi acīmredzami aizpilda dziļās grumbas. Jaunais kolagēna-elastīna komplekss — arktīna un kreatīna spēcīgā kombinācija — atjauno kolagēna ražošanu un uzlabo ādas elastību. Eucerin patentētais tiamidols samazina vecuma plankumu parādīšanos. <br />Dienas krēms Day Cream Rosé satur arī SPF 30 un UVA filtrus, lai efektīvi novērstu UV starojuma izraisītu priekšlaicīgu ādas novecošanu un grumbu padziļināšanos.<br /><br /><strong>Klīniskie un dermatoloģiskie pētījumi</strong><br /><br />Produkta lietošanas pētījums tika veikts 132 cilvēkiem. Pēc produkta regulāras lietošanas četru nedēļu periodā personas ziņoja par tālāk norādītajiem rezultātiem.</p> <ul><li>Novērš ādas bālumu, īpaši no rīta 98 %</li> <li>Tūlīt nodrošina sārtu un svaigu ādas izskatu 95 %</li> <li>Piešķir manai ādai maigi sārtu toni 94 %</li> <li>Piešķir manai ādai jauneklīgāku izskatu 89 %</li> <li>Mana āda jūtas ievērojami stingrāka 92 %</li> <li>Uzlabo manas ādas elastību 98 %</li> <li>Piešķir ādai sārtu un starojošu izskatu 91 %</li> <li>Novērš ādas blāvo un nogurušo izskatu 98 %</li> </ul><p>* Produkta lietošanas pētījums 132 brīvprātīgajiem, rezultāti pēc 4 nedēļu lietošanas.<br /><br /><strong>Īpašības:</strong></p> <ul><li>Ātri absorbējas</li> <li>Nenosprosto poras</li> <li>Lieliski piemērots kā dekoratīvās kosmētikas bāze</li> <li>SPF 30</li> <li>Aizsardzība pret UVA starojumu</li> <li>Viegli aromatizēts<br /><br /><br /><br /></li> </ul> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sauļošanās kosmētika/Kosmētika ar SPF