EUCERIN Volume-Filler Night sejas krēms, 50 ml
4.8 4.8 (6 atsauksmes)

EUCERIN Volume-Filler Night sejas krēms, 50 ml

BEIERSDORF
4.8 4.8 (6 atsauksmes)
Kopā
20.34 €
Derīguma termiņš: 2026-08-30
Pretgrumbu nakts krēms normālai ādai.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

EUCERIN VOLUME-FILLER nakts krēms atjauno ādas blīvumu. Laika gaitā āda zaudē blīvumu un tvirtumu un sejas kontūras kļūst mazāk izteiktas. Inovācija: EUCERIN® VOLUME-FILLER apvieno 3 aktīvās sastāvdaļas, kas iedarbojas specifiskos ādas slāņos:

  1. Sevišķi efektīvais Magnolols aktivizē ādu, palielinot ādas blīvumu sekmējošo šūnu skaitu un izmēru.
  2. Oligopeptīdi stimulē kolagēna tīklojumu, kas atbild par ādas tvirtumu un struktūru.
  3. Hialuronskābe intensīvi mitrina ādu un samazina grumbas.

Klīniskie un dermatoloģiskie pētījumi pierāda, ka regulāri lietojot, vieglā formula palīdz atjaunot zaudēto ādas blīvumu, uzlabojot sejas kontūras. Āda kļūst manāmi stingrāka, un smalkās līnijas un grumbiņas redzami mazinās. Pierādīta laba saderība ar ādu. Lietošanai vienu reizi dienā.

product
1058657 EUCERIN Volume-Filler Night sejas krēms, 50 ml https://e-menessaptieka.lv/p/eucerin-volume-filler-night-sejas-krems-50-ml-1058657 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/a8/ab/40c9b59c64a5b0581d71b809de4e.png InStock 20.34 EUR EUCERIN 45.19 <p style="text-align:justify;">EUCERIN VOLUME-FILLER nakts krēms atjauno ādas blīvumu. Laika gaitā āda zaudē blīvumu un tvirtumu un sejas kontūras kļūst mazāk izteiktas. Inovācija: EUCERIN® VOLUME-FILLER apvieno 3 aktīvās sastāvdaļas, kas iedarbojas specifiskos ādas slāņos:</p> <ol><li style="text-align:justify;">Sevišķi efektīvais Magnolols aktivizē ādu, palielinot ādas blīvumu sekmējošo šūnu skaitu un izmēru.</li> <li style="text-align:justify;">Oligopeptīdi stimulē kolagēna tīklojumu, kas atbild par ādas tvirtumu un struktūru.</li> <li style="text-align:justify;">Hialuronskābe intensīvi mitrina ādu un samazina grumbas.</li> </ol><p style="text-align:justify;">Klīniskie un dermatoloģiskie pētījumi pierāda, ka regulāri lietojot, vieglā formula palīdz atjaunot zaudēto ādas blīvumu, uzlabojot sejas kontūras. Āda kļūst manāmi stingrāka, un smalkās līnijas un grumbiņas redzami mazinās. Pierādīta laba saderība ar ādu. Lietošanai vienu reizi dienā.</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Sejas krēmi 55 Sievietēm