HANSAPLAST Spray Plaster plāksteris, 32.5 ml

0 0 (0 atsauksmes)

HANSAPLAST Spray Plaster plāksteris, 32.5 ml

BEIERSDORF
0 0 (0 atsauksmes)
11.63 €
35.78 €/Ml
Derīguma termiņš: 2026-03-30
Izsmidzināms plāksteris ātri noslēdz mazas brūces un efektīvi aizsargā no netīrumu un infekciju iekļūšanas brūcē. Piemērots aptuveni 50 lietošanas reizēm.
Uzzināt vairāk
  • Caurspīdīga aizsardzība – Hansaplast izsmidzinātājs nodrošina ērtu un caurspīdīgu mazu brūču, iegriezumu, nobrāzumu aizsardzību.
  • Ūdensizturīgs pārklājums – izsmidzinātā kārtiņa ir ūdensizturīga, elpojoša un elastīga, un tā darbojas kā otra āda - ideāli piemērots lietošanai ceļā. To ir ērti lietot, var uzklāt uz neērtām vai grūti aizsniedzamām vietām. Pārklājums ir ūdensizturīgs un nodrošina aizsardzību uz vairākām dienām.
  • Tūlītēja iedarbība – izsmidzinātā kārtiņa nekavējoties aizsargā pret baktērijām.
  • Viegli lietojams - viegli uzklājams ar vienu roku, darbojas pat lietojot otrādi.
  • Nav piemērots stipri asiņojošām brūcēm.
product
10510453 HANSAPLAST Spray Plaster plāksteris, 32.5 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/fe/3b/4375bab4c229bca816c28f3d43f4.png InStock 11.63 EUR 11.63 <ul><li>Caurspīdīga aizsardzība – Hansaplast izsmidzinātājs nodrošina ērtu un caurspīdīgu mazu brūču, iegriezumu, nobrāzumu aizsardzību.</li> <li>Ūdensizturīgs pārklājums – izsmidzinātā kārtiņa ir ūdensizturīga, elpojoša un elastīga, un tā darbojas kā otra āda - ideāli piemērots lietošanai ceļā. To ir ērti lietot, var uzklāt uz neērtām vai grūti aizsniedzamām vietām. Pārklājums ir ūdensizturīgs un nodrošina aizsardzību uz vairākām dienām.</li> <li>Tūlītēja iedarbība – izsmidzinātā kārtiņa nekavējoties aizsargā pret baktērijām.</li> <li>Viegli lietojams - viegli uzklājams ar vienu roku, darbojas pat lietojot otrādi.</li> <li>Nav piemērots stipri asiņojošām brūcēm.</li> </ul> Menessaptieka/Visas preces/Medicīnas preces/Pirmā palīdzība/Plāksteri