ILOXEN 200 mg/30 mg tabletes, 12 gab.
Svarīgi!
Nepamatota zāļu lietošana ir kaitīga veselībai! Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai attiecīgo informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

ILOXEN 200 mg/30 mg tabletes, 12 gab.

DRAGENPHARM-PHARMASWISS
Kopā
9.72 €
Derīguma termiņš: 2026-12-30
ILOXEN lieto, lai pieaugušajiem un pusaudžiem, kuri vecāki par 15 gadiem, simptomātiski ārstētu aizliktu degunu.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

ILOXEN lieto, lai pieaugušajiem un pusaudžiem, kuri vecāki par 15 gadiem, simptomātiski ārstētu aizliktu degunu, ja ir arī galvassāpes un/vai drudzis.

ILOXEN satur divas aktīvās vielas: ibuprofēnu un pseidoefedrīna hidrohlorīdu.

Ibuprofēns pieder zāļu grupai, ko dēvē par nesteroīdajiem pretiekaisuma līdzekļiem (NPL). NPL sniedz atvieglojumu, mazinot sāpes un pazeminot augstu temperatūru.

Pseidoefedrīna hidrohlorīds pieder aktīvo vielu grupai, ko dēvē par vazokonstriktoriem, kas iedarbojas uz asinsvadiem degunā, mazinot deguna aizlikumu.

ILOXEN lieto, lai pieaugušajiem un pusaudžiem, kuri vecāki par 15 gadiem, simptomātiski ārstētu aizliktu degunu, ja ir arī galvassāpes un/vai drudzis.

Šīs kombinētās zāles var lietot tikai tad, ja aizlikts deguns ir vienlaicīgi ar galvassāpēm vai drudzi. Ja Jums ir tikai viens no šiem simptomiem, konsultējieties ar farmaceitu vai ārstu un lietojiet ibuprofēnu vai pseidoefedrīnu atsevišķi.

Ja jūtaties sliktāk vai ja zāles jālieto ilgāk par 4 dienām (pieaugušajiem) vai 3 dienām (pusaudžiem), konsultējieties ar ārstu.

Papildu informācija par produktu
product
1091197 ILOXEN 200 mg/30 mg tabletes, 12 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/iloxen-200-mg-30-mg-tabletes-12-gab-1091197 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/7a/1a/08db47b884c05bc1d654c86c4484.png InStock 9.72 EUR ILOXEN 9.72 <p style="text-align:justify;"><em>ILOXEN</em> lieto, lai pieaugušajiem un pusaudžiem, kuri vecāki par 15 gadiem, simptomātiski ārstētu aizliktu degunu, ja ir arī galvassāpes un/vai drudzis.</p> <p style="text-align:justify;"><em>ILOXEN</em> satur divas aktīvās vielas: ibuprofēnu un pseidoefedrīna hidrohlorīdu.</p> <p style="text-align:justify;">Ibuprofēns pieder zāļu grupai, ko dēvē par nesteroīdajiem pretiekaisuma līdzekļiem (NPL). NPL sniedz atvieglojumu, mazinot sāpes un pazeminot augstu temperatūru.</p> <p style="text-align:justify;">Pseidoefedrīna hidrohlorīds pieder aktīvo vielu grupai, ko dēvē par vazokonstriktoriem, kas iedarbojas uz asinsvadiem degunā, mazinot deguna aizlikumu.</p> <p style="text-align:justify;"><em>ILOXEN</em> lieto, lai pieaugušajiem un pusaudžiem, kuri vecāki par 15 gadiem, simptomātiski ārstētu aizliktu degunu, ja ir arī galvassāpes un/vai drudzis.</p> <p style="text-align:justify;">Šīs kombinētās zāles var lietot tikai tad, ja aizlikts deguns ir vienlaicīgi ar galvassāpēm vai drudzi. Ja Jums ir tikai viens no šiem simptomiem, konsultējieties ar farmaceitu vai ārstu un lietojiet ibuprofēnu vai pseidoefedrīnu atsevišķi.</p> <p style="text-align:justify;">Ja jūtaties sliktāk vai ja zāles jālieto ilgāk par 4 dienām (pieaugušajiem) vai 3 dienām (pusaudžiem), konsultējieties ar ārstu.</p> Menessaptieka/Visas preces/Veselībai/Pretsāpju līdzekļi/Dažāda rakstura sāpes 0 Ibuprofenum, Pseudoephedrini hydrochloridum