Magnijs Citrats 375 mg + B6 Chew košļājamās tabletes, 100 gab.

Magnijs Citrats 375 mg + B6 Chew košļājamās tabletes, 100 gab.

VITABALANS OY
12.59 €
17.99 €
Derīguma termiņš: 2026-06-30
Īpaši piemērots fiziski aktīviem cilvēkiem un sportistiem. Magniju saturošas košļājamās tabletes ar citrona garšu un B6 vitamīnu.
Uzzināt vairāk
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

MAGNIJS CITRĀTS + B6 CHEW sastāvā esošais magnijs veicina muskuļu relaksāciju pēc intensīvas slodzes, kā arī var palīdzēt novērst saspringtus muskuļus un muskuļu krampjus.

MAGNIJS CITRĀTS + B6 CHEW iesaka lietot uzreiz pēc fiziskajām aktivitātēm vai pirms gulētiešanas, lai vecinātu muskuļu atjaunošanos.

Magnija citrāts ir magnija sāls, kuram piemīt izteikti augsta absorbcijas spēja organismā. Tas ir lieliski piemērots cilvēkiem, kuru ikdienas dzīves ritms rada paaugstinātu nepieciešamību pēc magnija. Tikai divas tabletes dienā nodrošina organismu ar diennaktī nepieciešamo magnija un B6 vitamīna daudzumu.

Magnijs un B6 vitamīns veicina normālu enerģijas metabolismu. Magnijs veicina normālu muskuļu darbību un elektrolītu līdzsvaru. B6 vitamīns veicina normālu proteīna un glikogēna metabolismu.

Papildu informācija par produktu
product
1206436 Magnijs Citrats 375 mg + B6 Chew košļājamās tabletes, 100 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/32/c9/9d3c82640a60ded45389fc32b5ff.png InStock 12.59 EUR 17.99 <p>MAGNIJS CITRĀTS + B6 CHEW sastāvā esošais magnijs veicina muskuļu relaksāciju pēc intensīvas slodzes, kā arī var palīdzēt novērst saspringtus muskuļus un muskuļu krampjus.</p> <p>MAGNIJS CITRĀTS + B6 CHEW iesaka lietot uzreiz pēc fiziskajām aktivitātēm vai pirms gulētiešanas, lai vecinātu muskuļu atjaunošanos.</p> <p>Magnija citrāts ir magnija sāls, kuram piemīt izteikti augsta absorbcijas spēja organismā. Tas ir lieliski piemērots cilvēkiem, kuru ikdienas dzīves ritms rada paaugstinātu nepieciešamību pēc magnija. Tikai divas tabletes dienā nodrošina organismu ar diennaktī nepieciešamo magnija un B6 vitamīna daudzumu.</p> <p>Magnijs un B6 vitamīns veicina normālu enerģijas metabolismu. Magnijs veicina normālu muskuļu darbību un elektrolītu līdzsvaru. B6 vitamīns veicina normālu proteīna un glikogēna metabolismu.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Vitamīni/Magnijs un kālijs