MAGNIJS CITRĀTS 375 mg + B6 Chew košļājamās tabletes, 100 gab.

MAGNIJS CITRĀTS 375 mg + B6 Chew košļājamās tabletes, 100 gab.

VITABALANS OY
Kopā
17.99 €
Derīguma termiņš: 2027-01-30
Īpaši piemērots fiziski aktīviem cilvēkiem un sportistiem. Magniju saturošas košļājamās tabletes ar citrona garšu un B6 vitamīnu.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

MAGNIJS CITRĀTS + B6 CHEW sastāvā esošais magnijs veicina muskuļu relaksāciju pēc intensīvas slodzes, kā arī var palīdzēt novērst saspringtus muskuļus un muskuļu krampjus.

MAGNIJS CITRĀTS + B6 CHEW iesaka lietot uzreiz pēc fiziskajām aktivitātēm vai pirms gulētiešanas, lai vecinātu muskuļu atjaunošanos.

Magnija citrāts ir magnija sāls, kuram piemīt izteikti augsta absorbcijas spēja organismā. Tas ir lieliski piemērots cilvēkiem, kuru ikdienas dzīves ritms rada paaugstinātu nepieciešamību pēc magnija. Tikai divas tabletes dienā nodrošina organismu ar diennaktī nepieciešamo magnija un B6 vitamīna daudzumu.

Magnijs un B6 vitamīns veicina normālu enerģijas metabolismu. Magnijs veicina normālu muskuļu darbību un elektrolītu līdzsvaru. B6 vitamīns veicina normālu proteīna un glikogēna metabolismu.

Papildu informācija par produktu
product
1206436 MAGNIJS CITRĀTS 375 mg + B6 Chew košļājamās tabletes, 100 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/magnijs-citrats-375-mg-b6-chew-koslajamas-tabletes-100-gab-1206436 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/f2/04/a2422a8019e356434c24c44e4a1e.png InStock 17.99 EUR MAGNIJS CITRĀTS 17.99 <p>MAGNIJS CITRĀTS + B6 CHEW sastāvā esošais magnijs veicina muskuļu relaksāciju pēc intensīvas slodzes, kā arī var palīdzēt novērst saspringtus muskuļus un muskuļu krampjus.</p> <p>MAGNIJS CITRĀTS + B6 CHEW iesaka lietot uzreiz pēc fiziskajām aktivitātēm vai pirms gulētiešanas, lai vecinātu muskuļu atjaunošanos.</p> <p>Magnija citrāts ir magnija sāls, kuram piemīt izteikti augsta absorbcijas spēja organismā. Tas ir lieliski piemērots cilvēkiem, kuru ikdienas dzīves ritms rada paaugstinātu nepieciešamību pēc magnija. Tikai divas tabletes dienā nodrošina organismu ar diennaktī nepieciešamo magnija un B6 vitamīna daudzumu.</p> <p>Magnijs un B6 vitamīns veicina normālu enerģijas metabolismu. Magnijs veicina normālu muskuļu darbību un elektrolītu līdzsvaru. B6 vitamīns veicina normālu proteīna un glikogēna metabolismu.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Vitamīni/Magnijs un kālijs 0 Vīriešiem