MATIS Reponse Corrective Hyalu Flash sejas maska, 50 ml
0 0 (0 atsauksmes)

MATIS Reponse Corrective Hyalu Flash sejas maska, 50 ml

MATIS
0 0 (0 atsauksmes)
Kopā
29.99 €
Derīguma termiņš: 2026-06-30
Mitrinoša gēlveida sejas maska.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Šī kristāldzidrā želejveida maska sniedz tūlītēju ādu veldzējošu sajūtu un ir ideāli piemērota ādai, kurai trūkst mitruma. Sastāvā ir aktīvā sastāvdaļa, kas veicina kolagēna sintēzi, lai stiprinātu dermas slāni, kā arī īpaši atjaunojošā hialuronskābe un pantenols ādas dziļai mitrināšanai. Maska piesātina ādu ar mitrumu. Jau pēc pirmās lietošanas reizes āda acumirklī kļūst gludāka un tiek nevainojami mitrināta.

Hialuronskābe
Ādā dabīgi sastopams glikozaminoglikāns, kam piemīt ādu aizpildoša un mitrinoša iedarbība. Komplekss ietver divu veidu hialuronskābi ādas virsmas aizpildīšanai un dziļākai mitrinošajai iedarbībai.

Pantenols
Pantenols (jeb provitamīns B5) ir aktīvā sastāvdaļa, kuru izmanto ādas mitrināšanai, it īpaši jutīgas un sausas ādas kopšanā. Nesenos pētījumos ir pierādīta provitamīna B5 atjaunojošā un nomierinošā ietekme uz ādu. Tas stimulē keratinocītu sintēzes aktivitāti un epidermu un dermu veidojošo šūnu – fibroblastu – vairošanos, tāpēc tam ir svarīga loma ādas atjaunošanās procesā.

https://www.youtube.com/watch?v=PY9cWVgxBEU&t=77s

product
1134272 MATIS Reponse Corrective Hyalu Flash sejas maska, 50 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/c5/10/6eec845b0bee1f3016721d6f8341.png InStock 29.99 EUR 49.99 <p style="text-align:justify;">Šī kristāldzidrā želejveida maska sniedz tūlītēju ādu veldzējošu sajūtu un ir ideāli piemērota ādai, kurai trūkst mitruma. Sastāvā ir aktīvā sastāvdaļa, kas veicina kolagēna sintēzi, lai stiprinātu dermas slāni, kā arī īpaši atjaunojošā hialuronskābe un pantenols ādas dziļai mitrināšanai. Maska piesātina ādu ar mitrumu. Jau pēc pirmās lietošanas reizes āda acumirklī kļūst gludāka un tiek nevainojami mitrināta.</p> <p style="text-align:justify;"><strong>Hialuronskābe</strong> <br />Ādā dabīgi sastopams glikozaminoglikāns, kam piemīt ādu aizpildoša un mitrinoša iedarbība. Komplekss ietver divu veidu hialuronskābi ādas virsmas aizpildīšanai un dziļākai mitrinošajai iedarbībai.</p> <p style="text-align:justify;"><strong>Pantenols</strong><br />Pantenols (jeb provitamīns B5) ir aktīvā sastāvdaļa, kuru izmanto ādas mitrināšanai, it īpaši jutīgas un sausas ādas kopšanā. Nesenos pētījumos ir pierādīta provitamīna B5 atjaunojošā un nomierinošā ietekme uz ādu. Tas stimulē keratinocītu sintēzes aktivitāti un epidermu un dermu veidojošo šūnu – fibroblastu – vairošanos, tāpēc tam ir svarīga loma ādas atjaunošanās procesā.</p> <p style="text-align:justify;"><a href="https://www.youtube.com/watch?v=PY9cWVgxBEU&amp;t=77s">https://www.youtube.com/watch?v=PY9cWVgxBEU&amp;t=77s</a></p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Papildus sejas ādas kopšana/Maskas