NATASPIN Control Pro kapsulas, 90 gab.

NATASPIN Control Pro kapsulas, 90 gab.

Kopā
27.99 €
Derīguma termiņš: 2026-01-30
NatAspin® CONTROL PRO - 90 dienu kurss! Kombinēts līdzeklis, kas satur enzīmu - natokināzi, monakolīnu K, polikosanolu un polifenolus (bergamotes apelsīnu un kurkumas sastāvā).
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

NatAspin® CONTROL PRO

HOLESTERĪNAM UN ASINSRITEI

 NATOKINĀZE | MONAKOLĪNS K | POLIKOSANOLS | POLIFENOLI

90 DIENU KURSS

Normālam holesterīna līmenim

Asinsritei

Asinsvadiem

Sirdsdarbībai

Aknām un normāliem aknu lipīdiem


 NatAspin® CONTROL PRO - kombinēts līdzeklis, kas satur enzīmu - natokināzi, monakolīnu K, polikosanolu un polifenolus (bergamotes apelsīnu un kurkumas sastāvā).

Natokināze – enzīms, kas tiek iegūts īpašā sojas pupu fermentācijas procesā.

Monakolīns K tiek iegūts no fermentētiem sarkanā rauga rīsiem.

Polikosanols tiek iegūts no cukurniedres.

Kurkuma veicina normālu holesterīna līmeni asinīs, sirds un asinsvadu sistēmas uzturēšanu un darbību, aknu darbību, kā arī normalizē aknu lipīdus.

Papildu informācija par produktu
product
1149179 NATASPIN Control Pro kapsulas, 90 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/nataspin-control-pro-caps-n90-1149179 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/66/42/7aa3fb00db62f95ea1c76dc9d7b9.png InStock 27.99 EUR NATASPIN 39.99 <p>NatAspin® CONTROL PRO</p><p>HOLESTERĪNAM UN ASINSRITEI</p><p>&nbsp;NATOKINĀZE | MONAKOLĪNS K | POLIKOSANOLS | POLIFENOLI<br></p><p>90 DIENU KURSS<br></p><p>Normālam holesterīna līmenim</p><p>Asinsritei<br></p><p>Asinsvadiem<br></p><p>Sirdsdarbībai<br></p><p>Aknām un normāliem aknu lipīdiem<br></p><p><br></p><p>&nbsp;NatAspin® CONTROL PRO - kombinēts līdzeklis, kas satur enzīmu - natokināzi, monakolīnu K, polikosanolu un polifenolus (bergamotes apelsīnu un kurkumas sastāvā).</p><p>Natokināze – enzīms, kas tiek iegūts īpašā sojas pupu fermentācijas procesā.</p><p>Monakolīns K tiek iegūts no fermentētiem sarkanā rauga rīsiem.</p><p>Polikosanols tiek iegūts no cukurniedres.</p><p>Kurkuma veicina normālu holesterīna līmeni asinīs, sirds un asinsvadu sistēmas uzturēšanu un darbību, aknu darbību, kā arī normalizē aknu lipīdus.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Minerālvielu kompleksi/Sirds un asinsrites sistēma 30 Sievietēm, Vīriešiem