OLIMP LABS Gold Vit D3 800SV Junior pulveris, 30 gab.

OLIMP LABS Gold Vit D3 800SV Junior pulveris, 30 gab.

OLIMP LABORATORIES
Kopā
7.19 €
Derīguma termiņš: 2026-04-05
GOLD-Vit® D3 Junior ir jaunākās paaudzes D vitamīns garda pulvera veidā ar aveņu garšu paredzēts tiešai lietošanai.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

GOLD-Vit® D3 Junior ir jaunākās paaudzes D vitamīns garda pulvera veidā ar aveņu garšu paredzēts tiešai lietošanai - ieberot mutē/ uz mēles. Katra nelielā, mutē šķīstošā pulvera paciņa satur ieteicamo D3 vitamīna diennakts devu bērniem un pusaudžiem - 800SV (20µg).

GOLD-Vit® D3 Junior ir drošs, viegli un ērti dozējams D vitamīna avots normāla D vitamīna līmeņa uzturēšanai un deficīta mazināšanai.

D vitamīns nepieciešams normālai kaulu attīstībai un augšanai bērniem.

 D vitamīns, saukts arī par saules vitamīnu, organismā sintezējas ādā ultravioleto staru (UVS) jeb saules starojuma ietekmē, tomēr šī endogēnā sintēze ir pakļauta ievērojamām svārstībām, kas atkarīgs no gadalaika; endogēnā sintēze organismā ir ierobežota īpaši rudenī un ziemā, tāpēc to ieteicams uzņemt papildus ar uzturu.

Pierādīts, ka D vitamīns:

  • palīdz uzturēt kaulu un zobu veselību, nodrošina normālu muskuļu darbību
  • palīdz uzturēt normālu kalcija līmeni asinīs
  • veicina normālu kalcija un fosfora uzsūkšanos un izmantošanu organismā
  • veicina normālu imūnsistēmas darbību
  • nepieciešams šūnu dalīšanās procesam.

Paredzēts lietošanai bērniem no 3 gadu vecuma, pusaudžiem un pieaugušajiem normāla D vitamīna līmeņa uzturēšanai un deficīta mazināšanai. Bērniem līdz 11 gadu vecumam vienlaikus nelietot citus D vitamīna preparātus. Īpaši ieteicams rudens-ziemas sezonā; ja maz uzturas saulē - jebkurā gadalaikā, kā arī pie palielinātas nepieciešamības pēc D vitamīna - intensīvas augšanas un attīstības periodā, pie lielas fiziskās slodzes.

Papildu informācija par produktu
product
1151654 OLIMP LABS Gold Vit D3 800SV Junior pulveris, 30 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/olimp-labs-gold-vit-d3-800sv-junior-pulveris-30-gab-1151654 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/56/e7/bf746046a9092b6afb4d8f45d66d.png InStock 7.19 EUR OLIMP LABS 11.99 <p style="text-align:justify;">GOLD-Vit® D3 Junior ir jaunākās paaudzes D vitamīns garda pulvera veidā ar aveņu garšu paredzēts tiešai lietošanai - ieberot mutē/ uz mēles. Katra nelielā, mutē šķīstošā pulvera paciņa satur ieteicamo D3 vitamīna diennakts devu bērniem un pusaudžiem - 800SV (20µg).</p> <p style="text-align:justify;">GOLD-Vit® D3 Junior ir drošs, viegli un ērti dozējams D vitamīna avots normāla D vitamīna līmeņa uzturēšanai un deficīta mazināšanai.</p> <p style="text-align:justify;">D vitamīns nepieciešams normālai kaulu attīstībai un augšanai bērniem.</p> <p style="text-align:justify;"> D vitamīns, saukts arī par saules vitamīnu, organismā sintezējas ādā ultravioleto staru (UVS) jeb saules starojuma ietekmē, tomēr šī endogēnā sintēze ir pakļauta ievērojamām svārstībām, kas atkarīgs no gadalaika; endogēnā sintēze organismā ir ierobežota īpaši rudenī un ziemā, tāpēc to ieteicams uzņemt papildus ar uzturu.</p> <p style="text-align:justify;">Pierādīts, ka D vitamīns:</p> <ul style="text-align:justify;"><li>palīdz uzturēt kaulu un zobu veselību, nodrošina normālu muskuļu darbību</li> <li>palīdz uzturēt normālu kalcija līmeni asinīs</li> <li>veicina normālu kalcija un fosfora uzsūkšanos un izmantošanu organismā</li> <li>veicina normālu imūnsistēmas darbību</li> <li>nepieciešams šūnu dalīšanās procesam.</li> </ul><p style="text-align:justify;">Paredzēts lietošanai bērniem no 3 gadu vecuma, pusaudžiem un pieaugušajiem normāla D vitamīna līmeņa uzturēšanai un deficīta mazināšanai. Bērniem līdz 11 gadu vecumam vienlaikus nelietot citus D vitamīna preparātus. Īpaši ieteicams rudens-ziemas sezonā; ja maz uzturas saulē - jebkurā gadalaikā, kā arī pie palielinātas nepieciešamības pēc D vitamīna - intensīvas augšanas un attīstības periodā, pie lielas fiziskās slodzes.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Vitamīni/D vitamīns 40