Olimp labs ir īstais atbalsts ikvienam aktīvam cilvēkam

Būt aktīvam un sportot ir viens no veselīga dzīvesveida stūrakmeņiem. Tikpat svarīgs ir arī miegs, atpūta un sabalansēts uzturs. Bet ne vienmēr ir iespējams ar uzturu nodrošināt visas vajadzīgās uzturvielas un vitamīnus, tāpēc talkā nāk uztura bagātināji. Ar to palīdzību iespējams ātrāk atjaunot resursus, uzlabot miega kvalitāti, palielināt enerģijas daudzumu, stiprināt kognitīvos procesus un uzlabot kopējo organisma labsajūtu, kā arī stiprināt ķermeni kopumā. Olimp labs produkti ir droša un uzticama izvēle ne tikai profesionālu sportistu vidū, bet tie ir iecienīti arī jauno māmiņu, senioru un vienkārši aktīvu cilvēku lokā.

Olimp labs produkti ļauj piešķirt ikdienai jaunu kvalitāti un vitalitāti, palīdzot cīnīties ar laikmetam raksturīgajām slimībām un stiprinot imunitāti. Produkti tiek veidoti, balstoties uz zināšanām, kas nepārtraukti tiek pilnveidotas ar jaunākajiem farmācijas, dietoloģijas un fizioloģijas pētījumu rezultātiem.

Kā stiprināt imunitāti?

Imunitātes uzlabošana ir teju ikviena cilvēka prioritāšu sarakstā, jo tā ļauj izsargāties no slimībām un uzturēt veselību. Olimp labs piedāvājumā ir vairāki uztura bagātināji, kas koncentrējas tieši uz šo aspektu. Gold-Vit C 1000 Forte ir uztura bagātinātājs, kas satur nākamās paaudzes patentētu C vitamīnu, kurš ir veidots pēc jaunas formulas. Šī Olimp labs produkta sastāvā ir dabiski augu vaski, kas bagātināti ar citrusaugļu bioflavonoīdiem, kuri ir spēcīgs atbalsts imūnsistēmai.

C vitamīns palīdz uzturēt normālu imūnsistēmas darbību intensīvas fiziskās slodzes laikā un pēc tās, veicina kolagēna veidošanos asinsvadu, kaulu, skrimšļu, zobu un ādas normālai darbībai, vairo enerģiju ikdienā, aizsargā pret oksidatīvo stresu un nogurumu, kā arī uzlabo dzelzs uzsūkšanos.

Kā veicināt smadzeņu darbību?

Smadzeņu darbība, kas nosaka daudzus kognitīvos un psiholoģiskos procesus, piemēram, atmiņu, garastāvokli un citus, ir ļoti nozīmīga jebkurā vecumā. Olimp labs Gold Ginseng Complex sastāvā esošie dažādu veidu žeņšeņi, kā arī magnijs un melno piparu ekstrakts mazina nogurumu, palīdz būt fiziski aktīvam, uzlabo koordināciju un koncentrēšanos, kā arī uztur kopējo organisma vitalitāti.

Šie Olimp labs produkti palīdz uzturēt arī kognitīvo darbību un garīgo līdzsvaru ikdienas stresainajā ritmā. Melno piparu ekstrakts palīdz uzsūkties barības vielām, veicinot pareizu gremošanas sistēmas darbību un pietiekamu mikroelementu uzsūkšanos.

Produkts ir paredzēts pieaugušajiem, īpaši pusmūža ļaudīm un senioriem, kā arī sportistiem un ikdienā aktīviem cilvēkiem.

Kā uzlabot miegu?

Grūtības aizmigt vai citi miega traucējumi ir bieži sastopama problēma – tie  piemīt trešajai daļai cilvēku, kas liecina par problēmas aktualitāti. Arī Olimp labs zinātnieki savās laboratorijās ir veikuši pētījumus un meklējuši risinājumus, lai uzlabotu veselību un veicinātu labsajūtu saviem klientiem, piedāvājot risinājumus un inovatīvus produktus.

Olimp labs Forsen Forte ir uztura bagātinātājs (kapsulu veidā), kura sastāvā ir augu ekstrakti, kas kopā ar melatonīnu labvēlīgi ietekmē iemigšanu. Preparāts ir papildināts ar magniju, B6 vitamīnu, kas palīdz mazināt nogurumu, un B1 vitamīnu, kas labvēlīgi ietekmē nervu sistēmu.

Produkts paredzēts tiem, kas vēlas emocionālu līdzsvaru un kam nepieciešama palīdzība, lai atslābinātos.

Kā parūpēties par kaulu veselību?

Lai gan kaulu veselība visbiežāk aktuāla kļūst gados vecākiem cilvēkiem, par to ir jāsāk rūpēties laikus, kaulus stiprinot preventīvi. Olimp labs Gold Omega 3 D3 + K2 produkts, kas ir augstākās kvalitātes koncentrēta aukstā ūdens zivju eļļa ar 65 procentu standartizētu omega-3 taukskābju saturu kopā ar D un K vitamīnu, palīdz uzturēt pareizu sirds un asinsvadu sistēmas darbību, kā arī normālu kalcija līmeni asinīs. D vitamīnam ir liela nozīme kaulu (un zobu) veselībā, jo tas veicina kalcija un fosfora pareizu uzsūkšanos un nodrošina pareizu imūnsistēmas darbību.

Ko darīt gripas laikā?

Lai arī cik veselīgs un pārdomāts būtu dzīvesveids, ir teju neiespējami pavisam izvairīties no saslimšanas, tāpēc noderīgs var būt arī Olimp labs Ulgrip Hot pulveris karstā dzēriena pagatavošanai.  Produkts spēcina organismu gan slimības laikā, gan pēc tās, mazinot nepatīkamās sajūtas.

Tikpat aktuāli šajā laikā būs arī tādi Olimp labs vitamīni kā Rutinovit C kapsulas, kuras sastāv no jaunās paaudzes bagātīga, augsti absorbējama C vitamīna. Cilvēka organisms nespēj šo vitamīnu sintezēt, tāpēc īpaši slimošanas laikā tas ir jāuzņem papildus. C vitamīns ir ārkārtīgi svarīgs daudzos organisma bioķīmiskajos un vielmaiņas procesos.

FAQ

1.                  Kādu produktu izvēlēties, plānojot grūtniecību?

Viens no primāri nepieciešamajiem elementiem ir folskābe, kuru ieteicams dzert jebkurai sievietei, plānojot mazuli. Olimp labs folskābe lieliski papildina ikdienas uzturu ar vajadzīgajiem folātiem, kuri  organismā rūpējas par normālu asinsriti, veicina mātes audu veidošanos, nodrošina šūnu dalīšanās procesus, palīdz uzturēt psiholoģisko veselību, mazina nespēku un stiprina imūnsistēmu. 

2.                  Vai nepieciešami uztura bagātinātāji menopauzes laikā?

Tā kā šis ir īpaši izaicinošs laiks sievietes psiholoģiskajā un fizioloģiskajā veselībā, Olimp labs eksperti iesaka pastiprināti pievērst uzmanību rūpēm par sevi. Menopauzin Forte tabletes palīdz noturēt notiekošo procesu līdzsvaru un sniedz lielāku komfortu menopauzes laikā, mazinot tās izpausmes – karstuma viļņus, svīšanu, nemieru, spriedzi utt. Papildus produktā ir vielas kaulu veselības uzturēšanai.

3.                  Kādi produkti jālieto acu veselībai?

Acu veselības uzturēšanā viens no būtiskākajiem aspektiem ir pareizi ekrānierīču lietošanas paradumi, veselīgs dzīvesveids un atpūta, bet tikpat nozīmīgi var būt arī uztura bagātinātāji normālas redzes saglabāšanai, piemēram, Olimp Labs Gold-Lutein kapsulas, kas īpaši iesakāmas cilvēkiem, kas ilgstoši piepūlē acis darbā ar datoru vai pie mākslīgā apgaismojuma, kā arī vecāka gadagājuma cilvēkiem.

category
Menessaptieka/Visas preces