PERFECTIL Plus Hair Extra Support tabletes, 60 gab.

PERFECTIL Plus Hair Extra Support tabletes, 60 gab.

VITABIOTICS
Kopā
50.49 €
Derīguma termiņš: 2026-02-28
Perfectil® Plus Hair satur īpaši atlasītus mikroelementus, kas baro organismu no iekšienes.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Perfectil® Plus Hair satur īpaši atlasītus mikroelementus, kas baro organismu no iekšienes. Ar specifiskiem vitamīniem un minerālvielām, kas atbalsta jūsu ādas zemākos slāņus, matu folikulus un nagu normālu veselību un izskatu.
Perfectil® Plus Hair ir izstrādāts, izmantojot jaunākos pētījumus par vitamīnu un minerālvielu efektīvo līmeni, izvairoties no pārmērīgām devām, saskaņā ar atzītajām maksimālajām ieteicamajām normām uztura bagātinātājos.
Visi Vitabiotics uztura bagātinātāji ir līdzsvaroti formulēti, optimālam atbalstam bez pārmērīgām devām.

Papildu informācija par produktu
product
1163681 PERFECTIL Plus Hair Extra Support tabletes, 60 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/perfectil-plus-hair-extra-support-tabletes-60-gab-1163681 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/a0/7f/dc9d534c9e4c9ace74d27672311e.png InStock 50.49 EUR PERFECTIL 50.49 <p style="text-align:justify;">Perfectil® Plus Hair satur īpaši atlasītus mikroelementus, kas baro organismu no iekšienes. Ar specifiskiem vitamīniem un minerālvielām, kas atbalsta jūsu ādas zemākos slāņus, matu folikulus un nagu normālu veselību un izskatu.<br />Perfectil® Plus Hair ir izstrādāts, izmantojot jaunākos pētījumus par vitamīnu un minerālvielu efektīvo līmeni, izvairoties no pārmērīgām devām, saskaņā ar atzītajām maksimālajām ieteicamajām normām uztura bagātinātājos.<br />Visi Vitabiotics uztura bagātinātāji ir līdzsvaroti formulēti, optimālam atbalstam bez pārmērīgām devām.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Minerālvielu kompleksi/Matiem, ādai un nagiem 0 Vīriešiem