PROTO-COL Foaming Facial Wash attīrošas putas, 150 ml
0 0 (0 atsauksmes)

PROTO-COL Foaming Facial Wash attīrošas putas, 150 ml

ON-GROUP LTD
0 0 (0 atsauksmes)
Kopā
10.19 €
Derīguma termiņš: 2025-12-30
Maigs putojošs sejas tīrīšanas līdzeklis, kas izšķīdina un noņem dekoratīvo kosmētiku, netīrumus, piesārņojuma paliekas un attīra aizsērējušas poras.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Maigs putojošs sejas tīrīšanas līdzeklis, kas izšķīdina un noņem dekoratīvo kosmētiku, netīrumus, piesārņojuma paliekas un attīra aizsērējušas poras. Satur ādas pH atjaunojošas sastāvdaļas , līdzsvarojot sausu un taukainu ādu, padarot ādu veselīgu un mirdzošu. Satur ēterisko eļļu maisījumu, kas palīdz mazināt spriedzi, stresu vai trauksmi un uzlabo vispārējo labsajūtu.

  • Dziļi attīra, vienlaikus samazinot poru paplašināšanos.
  • Atjauno ādas dabisko pH līdzsvaru.
  • Līdzsvaro tauku dziedzeru darbību (kontrolē sebuma sekrēciju).
  • Ideāli piemērots problemātiskai, kombinētai vai taukainai ādai.
  • Nekomedogēns (neaizsprosto poras).
product
1144780 PROTO-COL Foaming Facial Wash attīrošas putas, 150 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/41/46/f9d52e92d87c24e98ccbf3836044.png InStock 10.19 EUR 16.99 <p>Maigs putojošs sejas tīrīšanas līdzeklis, kas izšķīdina un noņem dekoratīvo kosmētiku, netīrumus, piesārņojuma paliekas un attīra aizsērējušas poras. Satur ādas pH atjaunojošas sastāvdaļas , līdzsvarojot sausu un taukainu ādu, padarot ādu veselīgu un mirdzošu. Satur ēterisko eļļu maisījumu, kas palīdz mazināt spriedzi, stresu vai trauksmi un uzlabo vispārējo labsajūtu.<br /></p> <ul><li>Dziļi attīra, vienlaikus samazinot poru paplašināšanos. <br /></li> <li>Atjauno ādas dabisko pH līdzsvaru.<br /></li> <li>Līdzsvaro tauku dziedzeru darbību (kontrolē sebuma sekrēciju). <br /></li> <li>Ideāli piemērots problemātiskai, kombinētai vai taukainai ādai. <br /></li> <li>Nekomedogēns (neaizsprosto poras).</li> </ul> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Attīrīšana un tonizēšana