SALUTIL Hydra paciņas, 15 gab.

SALUTIL Hydra paciņas, 15 gab.

Kopā
12.59 €
Derīguma termiņš: 2026-04-30
Elektrolītu līdzsvaram.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Uztura bagātinātājs ar cukuru un saldinātāju.

Apelsīnu garša. 

*Magnijs veicina elektrolītu līdzsvaru.

Pantotēnskābe (B5 vitamīns) un riboflavīns (B2 vitamīns) palīdz samazināt nogurumu un nespēku, kā arī palīdz  nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu. Pantotēnskābe palīdz uzturēt garīgās darbaspējas. 

Riboflavīns (B2 vitamīns) palīdz uzturēt  ādas veselību un veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.

Holīns palīdz uzturēt normālu aknu darbību.

Brīdinājumi: Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātājus kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotājus. Produkts nav piemērots lietošanai bērniem.  Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Uzglabāt  tumšā un sausā vietā, temperatūrā līdz 25 °C. 


Papildu informācija par produktu
product
1149120 SALUTIL Hydra paciņas, 15 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/salutil-hydra-pulv-n15-1149120 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/b8/b0/0c29a79e7f1cbee233428c3a884c.png InStock 12.59 EUR SALUTIL 17.99 <p>Uztura bagātinātājs ar cukuru un saldinātāju.<br></p><p>Apelsīnu garša.&nbsp;</p><p>•<span style="white-space:pre"> </span>*Magnijs veicina elektrolītu līdzsvaru.</p><p>•<span style="white-space:pre"> </span>Pantotēnskābe (B5 vitamīns) un riboflavīns (B2 vitamīns) palīdz samazināt nogurumu un nespēku, kā arī palīdz&nbsp; nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu. Pantotēnskābe palīdz uzturēt garīgās darbaspējas.&nbsp;</p><p>•<span style="white-space:pre"> </span>Riboflavīns (B2 vitamīns) palīdz uzturēt&nbsp; ādas veselību un veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.</p><p>•<span style="white-space:pre"> </span>Holīns palīdz uzturēt normālu aknu darbību.</p><p>Brīdinājumi: Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātājus kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotājus. Produkts nav piemērots lietošanai bērniem.&nbsp; Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Uzglabāt&nbsp; tumšā un sausā vietā, temperatūrā līdz 25 °C.&nbsp;</p><p><br></p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Vitamīni 30 Sievietēm, Vīriešiem