STENDERS Greipfrūtu-cidoniju dušas krēms, 250 ml
5.0 5 (2 atsauksmes)

STENDERS Greipfrūtu-cidoniju dušas krēms, 250 ml

STENDERS SIA
5.0 5 (2 atsauksmes)
Derīguma termiņš: 2026-06-30
Ziemeļu dabas spēks un dienvidu saules enerģija attīrošā dušas krēmā.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Ziemeļu dabas spēks un dienvidu saules enerģija attīrošā dušas krēmā.

Spirdzināts ar vitamīniem bagāto cidonijas ekstraktu un greipfrūtu ēterisko eļļu tava ķermeņa un gara mundrumam. Sastāvā ir dabiskas izcelsmes sastāvdaļas, tostarp hidrolizētais kviešu proteīns, kas mīkstina ādu, palīdz tai saglabāt mitrumu, sniedzot gludas ādas sajūtu. 

Dušas krēms saudzīgi attīra ādu, kamēr uzmundrinošais un sulīgais augļu aromāts maigi iedarbojas uz sajūtām, ļaujot veltīt laiku sev.

product
10510582 STENDERS Greipfrūtu-cidoniju dušas krēms, 250 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/44/ac/fa8c928eb8b3d8f4a94f1114fb65.png InStock 7.99 EUR 9.99 <p style="text-align:justify;">Ziemeļu dabas spēks un dienvidu saules enerģija attīrošā dušas krēmā.</p> <p style="text-align:justify;">Spirdzināts ar vitamīniem bagāto cidonijas ekstraktu un greipfrūtu ēterisko eļļu tava ķermeņa un gara mundrumam. Sastāvā ir dabiskas izcelsmes sastāvdaļas, tostarp hidrolizētais kviešu proteīns, kas mīkstina ādu, palīdz tai saglabāt mitrumu, sniedzot gludas ādas sajūtu. </p> <p style="text-align:justify;">Dušas krēms saudzīgi attīra ādu, kamēr uzmundrinošais un sulīgais augļu aromāts maigi iedarbojas uz sajūtām, ļaujot veltīt laiku sev.</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Ķermeņa ādas kopšana/Mazgāšanas līdzekļi