TOPFER Krēms zīdaiņiem ar ekoloģiskām klijām un kliņģerītēm, 75 ml

0 0 (0 atsauksmes)

TOPFER Krēms zīdaiņiem ar ekoloģiskām klijām un kliņģerītēm, 75 ml

TOPFER
0 0 (0 atsauksmes)
5.29 €
7.05 €/Ml
Derīguma termiņš: 2025-06-30
"Töpfer" maigs krēms ar ekoloģiskām klijām un kliņģerītēm - paredzēts mazuļu jutīgās sejas un ķermeņa ādas kopšanai.
Uzzināt vairāk

"Töpfer" maigs krēms ar ekoloģiskām klijām un kliņģerītēm - paredzēts mazuļu jutīgās sejas un ķermeņa ādas kopšanai.

Ar ekoloģiskajām kviešu klijām, ekoloģiski audzētām kliņģerītēm un izmeklētām, augstas kvalitātes organiskajām eļļām - olīvu, hohobas, mandeļu un ar šī sviestu, kas mitrina ādu. Kliņģerītēs esošie flavonoīdi, karotinoīdi un ēteriskās eļļas ir antioksidanti un brīvo radikāļu neitralizētāji.

80 gadu pieredze! "Töpfer" ražo dabīgus bērnu kopšanas produktus ar klijām kopš 1936. gada. Iesaka vecmātes un pediatri.

Sertificēts ar stingru dabiskās kosmētikas standartu BDIH:

  •  Stingra kontrole garantē nemainīgi augstu kvalitāti.
  • Ražošanā neizmanto sintētiskas krāsvielas, smaržvielas, etoksilētas izejvielas, ziepes, silikonus, parafīnus, dzīvnieku produktus, naftas produktus utt.
  • Nav testēts uz dzīvniekiem, piemērots vegāniem.
  • Konservanti - tikai dabīgi vai identiski dabīgajiem.
  • Izejvielas nav pakļautas radiācijai.
  • Nesatur ĢMO vai ĢMO produktus.
product
1195865 TOPFER Krēms zīdaiņiem ar ekoloģiskām klijām un kliņģerītēm, 75 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/1c/fb/e0b7434dcd1b57e679bae2f5a949.png InStock 5.29 EUR 5.29 <p>"Töpfer" maigs krēms ar ekoloģiskām klijām un kliņģerītēm - paredzēts mazuļu jutīgās sejas un ķermeņa ādas kopšanai. <br /><br />Ar ekoloģiskajām kviešu klijām, ekoloģiski audzētām kliņģerītēm un izmeklētām, augstas kvalitātes organiskajām eļļām - olīvu, hohobas, mandeļu un ar šī sviestu, kas mitrina ādu. Kliņģerītēs esošie flavonoīdi, karotinoīdi un ēteriskās eļļas ir antioksidanti un brīvo radikāļu neitralizētāji.<br /><br />80 gadu pieredze! "Töpfer" ražo dabīgus bērnu kopšanas produktus ar klijām kopš 1936. gada. Iesaka vecmātes un pediatri.<br /><br />Sertificēts ar stingru dabiskās kosmētikas standartu BDIH:</p> <ul><li> Stingra kontrole garantē nemainīgi augstu kvalitāti.</li> <li>Ražošanā neizmanto sintētiskas krāsvielas, smaržvielas, etoksilētas izejvielas, ziepes, silikonus, parafīnus, dzīvnieku produktus, naftas produktus utt.</li> <li>Nav testēts uz dzīvniekiem, piemērots vegāniem.</li> <li>Konservanti - tikai dabīgi vai identiski dabīgajiem.</li> <li>Izejvielas nav pakļautas radiācijai.</li> <li>Nesatur ĢMO vai ĢMO produktus.</li> </ul> Menessaptieka/Visas preces/Māmiņām un bērniem/Bērnu ķermeņa kopšana/Krēmi un losjoni