UNITAL Long Night 1,9 mg tabletes, 60 gab.

UNITAL Long Night 1,9 mg tabletes, 60 gab.

VITABALANS OY
Kopā
13.39 €
Derīguma termiņš: 2028-03-30
Ilgstošas darbības melatonīna tabletes.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Melatonīns (ko sauc par nakts hormonu) ir hormons, kas regulē  un kontrolē cilvēka miega režīmu. Tumsas stundās tas izdalās galvenokārt smadzenēs. Melatonīna sekrēcija dienas laikā ir zema; tā sāk pieaugt vēlu vakarā un sasniedz augstāko līmeni nakts stundās 02-04, un  samazinoties agri no rīta.

Melatonīna sekrēcija atšķiras atkarībā no vecuma grupām un individuāli. Pieaugušajiem melatonīna sekrēcijas ritms nemainās,  bet nakts  stundās melatonīna koncentrācija  samazinās. Gados vecākiem cilvēkiem  nav atšķirības starp nakts un dienas melatonīna koncentrāciju organismā.

Lēnas iedarbības melatonīna tablete
Unital Long Night tabletes atšķiras no parastajām tabletēm. Īpaša Unital Long Night tablete  lēnām izdala melatonīnu kuņģī un zarnās. Tablete izdala melatonīnu 4 stundas, nodrošinot melatonīna ilgāku iedarbību nakts laikā un līdz ar to izraisa lielāku efektu nekā parastā tablete.

Papildu informācija par produktu
product
1206446 UNITAL Long Night 1,9 mg tabletes, 60 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/unital-long-night-1-9-mg-tabletes-60-gab-1206446 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/cb/8f/72dc53661885f502f3dcd43e8669.png InStock 13.39 EUR UNITAL 13.39 <p>Melatonīns (ko sauc par nakts hormonu) ir hormons, kas regulē  un kontrolē cilvēka miega režīmu. Tumsas stundās tas izdalās galvenokārt smadzenēs. Melatonīna sekrēcija dienas laikā ir zema; tā sāk pieaugt vēlu vakarā un sasniedz augstāko līmeni nakts stundās 02-04, un  samazinoties agri no rīta.</p> <p>Melatonīna sekrēcija atšķiras atkarībā no vecuma grupām un individuāli. Pieaugušajiem melatonīna sekrēcijas ritms nemainās,  bet nakts  stundās melatonīna koncentrācija  samazinās. Gados vecākiem cilvēkiem  nav atšķirības starp nakts un dienas melatonīna koncentrāciju organismā.</p> <p><strong>Lēnas iedarbības melatonīna tablete</strong><br />Unital Long Night tabletes atšķiras no parastajām tabletēm. Īpaša Unital Long Night tablete  lēnām izdala melatonīnu kuņģī un zarnās. Tablete izdala melatonīnu 4 stundas, nodrošinot melatonīna ilgāku iedarbību nakts laikā un līdz ar to izraisa lielāku efektu nekā parastā tablete.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Minerālvielu kompleksi/Nomierinošie līdzekļi 0 Vīriešiem