VICTORIA BEAUTY Snail Extract & Argan Oil Gold sejas krēms, 50 ml
0 0 (0 atsauksmes)

VICTORIA BEAUTY Snail Extract & Argan Oil Gold sejas krēms, 50 ml

CAMCO LTD
0 0 (0 atsauksmes)
Derīguma termiņš: 2025-06-30
Victoria Beauty's Snail GOLD izgaismojošs sejas krēms ar gliemežu ekstraktu un argana eļļu palēnina novecošanās procesus, mitrina un baro, izlīdzina ādas toni.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

99% dabīgas sastāvdaļas. Seruma sastāvā ir ārkārtīgi vērtīgi dabīgie ekstrakti – gliemežu sekrēts, alvejas un gurķu ekstrakts, kas ir bagāti ar dažādiem savienojumiem. Gliemežu sekrēc sastāv no alantoīna, kolagēna, elastīna, zemas molekulmasas hialuronskābes un fitoantibiotikām. Ātri un dziļi iesūcas ādā, baro, stiprina un mitrina to un palīdz tai kļūt elastīgākai. Produkta efektivitāti vēl vairāk pastiprina argana eļļa, kurai piemīt spēcīgas barojošas un antioksidanta īpašības.

Krēms palēnina novecošanās pazīmes, palīdz izlīdzināt ādas toni, piešķir tai maiguma sajūtu un mirdzošu izskatu. Piemērots visiem ādas tipiem. Paaugstinātas jutības un alerģiskas reakcijas riska gadījumā pirms lietošanas pārbaudiet produktu. Labākam un ātrākam rezultātam lietojiet kopā ar citiem Victoria Beauty Snail Gold sērijas produktiem – micelāro ūdeni sejas attīrīšanai un serumu dziļai mitrināšanai.

product
1143137 VICTORIA BEAUTY Snail Extract & Argan Oil Gold sejas krēms, 50 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/cf/ca/3f80b7091ffea2614a81f1ed97b0.png InStock 12.59 EUR 17.99 <p>99% dabīgas sastāvdaļas. Seruma sastāvā ir ārkārtīgi vērtīgi dabīgie ekstrakti – gliemežu sekrēts, alvejas un gurķu ekstrakts, kas ir bagāti ar dažādiem savienojumiem. Gliemežu sekrēc sastāv no alantoīna, kolagēna, elastīna, zemas molekulmasas hialuronskābes un fitoantibiotikām. Ātri un dziļi iesūcas ādā, baro, stiprina un mitrina to un palīdz tai kļūt elastīgākai. Produkta efektivitāti vēl vairāk pastiprina argana eļļa, kurai piemīt spēcīgas barojošas un antioksidanta īpašības.</p> <p>Krēms palēnina novecošanās pazīmes, palīdz izlīdzināt ādas toni, piešķir tai maiguma sajūtu un mirdzošu izskatu. Piemērots visiem ādas tipiem. Paaugstinātas jutības un alerģiskas reakcijas riska gadījumā pirms lietošanas pārbaudiet produktu. Labākam un ātrākam rezultātam lietojiet kopā ar citiem Victoria Beauty Snail Gold sērijas produktiem – micelāro ūdeni sejas attīrīšanai un serumu dziļai mitrināšanai.</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Sejas krēmi