ACORUS BALANCE Fiber Immuno pulveris, 180 g

ACORUS BALANCE Fiber Immuno pulveris, 180 g

Kopā
8.50 €
Derīguma termiņš: 2025-07-30
Šķiedrvielu komplekss imunitātei ar dzīvospējīgām baktērijām, cinku, magniju un hibisku.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Lieliski piemērots tiem, kas vēlas stiprināt imūnsistēmu, kā arī meklē produktu gremošanas sistēmai un zarnu darbībai.

Kāpēc izvēlēties IMMUNO FIBER?

Unikāls produkts imunitātei, kas reizē ir arī šķiedrvielu avots;

Zarnās atrodās 70% cilvēka imunitātes šūnu, un tās ir galvenais ceļš, pa kuru patogēni cenšas iekļūt organismā. Normālai labo zarnu baktēriju savairošanai nepieciešams pietiekams daudzums šķiedrvielu.

Cinks veicina normālu imūnsistēmas darbību un šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu, palīdz nodrošināt normālu makroelementu vielmaiņu.

Magnijs palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu, veicina normālu nervu sistēmas darbību un elektrolītu līdzsvaru, palīdz samazināt nogurumu un nespēku.

Cigoriņu sakne palīdz uzturēt normālu aknu darbību.

Papildu informācija par produktu
product
1147859 ACORUS BALANCE Fiber Immuno pulveris, 180 g https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/47/bd/87ffd4d637afb3a450d3e30787ed.png InStock 8.5 EUR 16.99 <p>Lieliski piemērots tiem, kas vēlas stiprināt imūnsistēmu, kā arī meklē produktu gremošanas sistēmai un zarnu darbībai.</p><p>Kāpēc izvēlēties IMMUNO FIBER?</p><p>Unikāls produkts imunitātei, kas reizē ir arī šķiedrvielu avots;</p><p>Zarnās atrodās 70% cilvēka imunitātes šūnu, un tās ir galvenais ceļš, pa kuru patogēni cenšas iekļūt organismā. Normālai labo zarnu baktēriju savairošanai nepieciešams pietiekams daudzums šķiedrvielu.</p><p>Cinks veicina normālu imūnsistēmas darbību un šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu, palīdz nodrošināt normālu makroelementu vielmaiņu.</p><p>Magnijs palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu, veicina normālu nervu sistēmas darbību un elektrolītu līdzsvaru, palīdz samazināt nogurumu un nespēku.</p><p>Cigoriņu sakne palīdz uzturēt normālu aknu darbību.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Minerālvielu kompleksi/Šķiedrvielas