ACORUS BALANCE Collagen Beauty Shots 25 ml ampulas, 14 gab.

ACORUS BALANCE Collagen Beauty Shots 25 ml ampulas, 14 gab.

ACORUS CALAMUS
19.19 €
31.99 €
Derīguma termiņš: 2026-06-30
Sievietēm un vīriešiem, kuri vēlas atjaunot ādas elastību, mitrumu un sūdzas par ādas, matu, nagu stāvokļa pasliktināšanos.
Uzzināt vairāk
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Kam piemērots COLLAGEN BEAUTY SHOTS?

  • Sievietēm  un vīriešiem, kuri vēlas atjaunot ādas elastību, mitrumu un sūdzas par ādas, matu, nagu stāvokļa pasliktināšanos.
  • Tiem, kuri nekad iepriekš nav lietojuši kolagēna produktus.
  • Lai apturētu ādas novecošanās procesus - uztura bagātinātāju iesakām lietot no 25 gadu vecuma, bet, ja cilvēks dzīvo pilsētā, kur ir liels gaisa piesārņojums, stress, smogs, nedzer pietiekami daudz ūdeni, vai mēdz gūt saules apdegumus - var sākt lietot to agrāk.
  • Cinks palīdz uzturēt ādas veselību.
  • Cinks un selēns palīdz uzturēt matu un nagu veselību.
  • Varš palīdz uzturēt normālu matu un ādas pigmentāciju.
  • Cinks, mangāns, selēns, varš un vīnogas veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.

Kolagēns ir olbaltumviela, kas dabiski tiek sintezēta cilvēka ķermenī. Šī olbaltumviela ir viens no svarīgākajiem ādas elementiem un veido vairāk nekā 70 % ādas svara. Arī hialuronskābe dabiski atrodas cilvēka organismā. Kolagēnam un hialuronskābei ir nozīmīga loma saistaudu struktūras veidošanā.

Papildu informācija par produktu
product
1222445 ACORUS BALANCE Collagen Beauty Shots 25 ml ampulas, 14 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/c5/f4/1776fde6de785a2f90070e49d31b.png InStock 19.19 EUR 31.99 <p style="text-align:justify;"><strong>Kam piemērots COLLAGEN BEAUTY SHOTS?</strong></p> <ul style="text-align:justify;"><li>Sievietēm  un vīriešiem, kuri vēlas atjaunot ādas elastību, mitrumu un sūdzas par ādas, matu, nagu stāvokļa pasliktināšanos.</li> <li>Tiem, kuri nekad iepriekš nav lietojuši kolagēna produktus.</li> <li>Lai apturētu ādas novecošanās procesus - uztura bagātinātāju iesakām lietot no 25 gadu vecuma, bet, ja cilvēks dzīvo pilsētā, kur ir liels gaisa piesārņojums, stress, smogs, nedzer pietiekami daudz ūdeni, vai mēdz gūt saules apdegumus - var sākt lietot to agrāk.</li> </ul><ul style="text-align:justify;"><li>Cinks palīdz uzturēt ādas veselību.</li> <li>Cinks un selēns palīdz uzturēt matu un nagu veselību.</li> <li>Varš palīdz uzturēt normālu matu un ādas pigmentāciju.</li> <li>Cinks, mangāns, selēns, varš un vīnogas veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.</li> </ul><p style="text-align:justify;">Kolagēns ir olbaltumviela, kas dabiski tiek sintezēta cilvēka ķermenī. Šī olbaltumviela ir viens no svarīgākajiem ādas elementiem un veido vairāk nekā 70 % ādas svara. Arī hialuronskābe dabiski atrodas cilvēka organismā. Kolagēnam un hialuronskābei ir nozīmīga loma saistaudu struktūras veidošanā.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Minerālvielu kompleksi/Matiem, ādai un nagiem