ACORUS BALANCE Collagen Beauty Shots 25 ml ampulas, 14 gab.

ACORUS BALANCE Collagen Beauty Shots 25 ml ampulas, 14 gab.

ACORUS CALAMUS
Kopā
19.19 €
Derīguma termiņš: 2027-02-28
Sievietēm un vīriešiem, kuri vēlas atjaunot ādas elastību, mitrumu un sūdzas par ādas, matu, nagu stāvokļa pasliktināšanos.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.
Kam piemērots COLLAGEN BEAUTY SHOTS?

Sievietēm  un vīriešiem, kuri vēlas atjaunot ādas elastību, mitrumu un sūdzas par ādas, matu, nagu stāvokļa pasliktināšanos.

Tiem, kuri nekad iepriekš nav lietojuši kolagēna produktus.

Lai apturētu ādas novecošanās procesus - uztura bagātinātāju iesakām lietot no 25 gadu vecuma, bet, ja cilvēks dzīvo pilsētā, kur ir liels gaisa piesārņojums, stress, smogs, nedzer pietiekami daudz ūdeni, vai mēdz gūt saules apdegumus - var sākt lietot to agrāk.

Cinks palīdz uzturēt ādas veselību.

Cinks un selēns palīdz uzturēt matu un nagu veselību.

Varš palīdz uzturēt normālu matu un ādas pigmentāciju.

Cinks, mangāns, selēns un varš veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.

Kolagēns ir olbaltumviela, kas dabiski tiek sintezēta cilvēka ķermenī. Šī olbaltumviela ir viens no svarīgākajiem ādas elementiem un veido vairāk nekā 70 % ādas svara. Arī hialuronskābe dabiski atrodas cilvēka organismā. Kolagēnam un hialuronskābei ir nozīmīga loma saistaudu struktūras veidošanā.
Papildu informācija par produktu
product
1222445 ACORUS BALANCE Collagen Beauty Shots 25 ml ampulas, 14 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/acorus-balance-collagen-beauty-shots-25-ml-ampulas-14-gab-1222445 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/c5/f4/1776fde6de785a2f90070e49d31b.png InStock 19.19 EUR ACORUS BALANCE 31.99 <table border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" width="371" style="border-collapse: collapse;width:278pt"><tbody><tr height="482" style="mso-height-source:userset;height:361.5pt"> <td height="482" class="xl135" width="371" style="height:361.5pt;width:278pt"><span style="font-weight: bold;">Kam piemērots COLLAGEN BEAUTY SHOTS?</span><br> <br> Sievietēm&nbsp; un vīriešiem, kuri vēlas atjaunot ādas elastību, mitrumu un sūdzas par ādas, matu, nagu stāvokļa pasliktināšanos.<br> <br> Tiem, kuri nekad iepriekš nav lietojuši kolagēna produktus.<br> <br> Lai apturētu ādas novecošanās procesus - uztura bagātinātāju iesakām lietot no 25 gadu vecuma, bet, ja cilvēks dzīvo pilsētā, kur ir liels gaisa piesārņojums, stress, smogs, nedzer pietiekami daudz ūdeni, vai mēdz gūt saules apdegumus - var sākt lietot to agrāk.<br> <br> Cinks palīdz uzturēt ādas veselību.<br> <br> Cinks un selēns palīdz uzturēt matu un nagu veselību.<br> <br> Varš palīdz uzturēt normālu matu un ādas pigmentāciju.<br> <br> Cinks, mangāns, selēns un varš veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.<br> <br> Kolagēns ir olbaltumviela, kas dabiski tiek sintezēta cilvēka ķermenī. Šī olbaltumviela ir viens no svarīgākajiem ādas elementiem un veido vairāk nekā 70 % ādas svara. Arī hialuronskābe dabiski atrodas cilvēka organismā. Kolagēnam un hialuronskābei ir nozīmīga loma saistaudu struktūras veidošanā.</td></tr></tbody></table> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Minerālvielu kompleksi/Matiem, ādai un nagiem 40 Vīriešiem