ADDITIVA C-VITA Ķiršu košļājamās tabletes, 30 gab.

ADDITIVA C-VITA Ķiršu košļājamās tabletes, 30 gab.

VITABALANS OY
1.90 €
2.71 €
Derīguma termiņš: 2028-01-30
C vitamīnu saturoša košļājamā tablete ar patīkamu garšu.
Uzzināt vairāk
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

C vitamīns ir  ūdenī šķīstošs, un ēdiena gatavošanas procesā ātri aiziet bojā. Vislabākie C vitamīna avoti ir svaigi augļi, dārzeņi un ogas. Vitamīna rezerves organismā ir ierobežotas, tāpēc ir svarīgi to uzņemt papildus.

C vitamīns ir iesaistīts daudzos bioķīmiskajos ķermeņa procesos. Tas ir antioksidants, kas veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu. C vitamīns  veicina normālu kolagēna veidošanos, kas nepieciešams normālai kaulu, ādas, zobu, asinsvadu darbībai.

Papildus C vitamīna uzņemšana ieteicama stresa apstākļos, sportistiem, smēķētājiem, jo palīdz samazināt nogurumu un nespēku, veicina normālu nervu sistēmas darbību un normālas psiholoģiskās funkcijas.
C vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību (ķermeņa aizsardzību pret baktērijām un vīrusiem), palīdz uzturēt normālu imūnsistēmas darbību intensīvas fiziskas slodzes laikā un pēc tās.

Acerola C-Vita tableti būtu ieteicams lietot ēšanas laikā, jo C vitamīns uzlabo arī dzelzs uzsūkšanos.
Acerola C-Vita pieejama ar četrām garšām: zemeņu, apelsīnu, ķiršu un upeņu.

Papildu informācija par produktu
product
10117657 ADDITIVA C-VITA Ķiršu košļājamās tabletes, 30 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/4c/5c/e2a4c02417d41e89d24a297a28bc.png InStock 1.9 EUR 2.71 <p>C vitamīns ir  ūdenī šķīstošs, un ēdiena gatavošanas procesā ātri aiziet bojā. Vislabākie C vitamīna avoti ir svaigi augļi, dārzeņi un ogas. Vitamīna rezerves organismā ir ierobežotas, tāpēc ir svarīgi to uzņemt papildus.</p> <p>C vitamīns ir iesaistīts daudzos bioķīmiskajos ķermeņa procesos. Tas ir antioksidants, kas veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu. C vitamīns  veicina normālu kolagēna veidošanos, kas nepieciešams normālai kaulu, ādas, zobu, asinsvadu darbībai.</p> <p>Papildus C vitamīna uzņemšana ieteicama stresa apstākļos, sportistiem, smēķētājiem, jo palīdz samazināt nogurumu un nespēku, veicina normālu nervu sistēmas darbību un normālas psiholoģiskās funkcijas.<br />C vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību (ķermeņa aizsardzību pret baktērijām un vīrusiem), palīdz uzturēt normālu imūnsistēmas darbību intensīvas fiziskas slodzes laikā un pēc tās.</p> <p><span class="csc-sword">Acerola</span> C-Vita tableti būtu ieteicams lietot ēšanas laikā, jo C vitamīns uzlabo arī dzelzs uzsūkšanos.<br /><span class="csc-sword">Acerola</span> C-Vita pieejama ar četrām garšām: zemeņu, apelsīnu, ķiršu un upeņu.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Vitamīni/C vitamīns