ADDITIVA C-VITA Ķiršu košļājamās tabletes, 30 gab.

ADDITIVA C-VITA Ķiršu košļājamās tabletes, 30 gab.

VITABALANS OY
Kopā
1.63 €
Derīguma termiņš: 2028-01-30
C vitamīnu saturoša košļājamā tablete ar patīkamu garšu.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

C vitamīns ir  ūdenī šķīstošs, un ēdiena gatavošanas procesā ātri aiziet bojā. Vislabākie C vitamīna avoti ir svaigi augļi, dārzeņi un ogas. Vitamīna rezerves organismā ir ierobežotas, tāpēc ir svarīgi to uzņemt papildus.

C vitamīns ir iesaistīts daudzos bioķīmiskajos ķermeņa procesos. Tas ir antioksidants, kas veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu. C vitamīns  veicina normālu kolagēna veidošanos, kas nepieciešams normālai kaulu, ādas, zobu, asinsvadu darbībai.

Papildus C vitamīna uzņemšana ieteicama stresa apstākļos, sportistiem, smēķētājiem, jo palīdz samazināt nogurumu un nespēku, veicina normālu nervu sistēmas darbību un normālas psiholoģiskās funkcijas.
C vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību (ķermeņa aizsardzību pret baktērijām un vīrusiem), palīdz uzturēt normālu imūnsistēmas darbību intensīvas fiziskas slodzes laikā un pēc tās.

Acerola C-Vita tableti būtu ieteicams lietot ēšanas laikā, jo C vitamīns uzlabo arī dzelzs uzsūkšanos.
Acerola C-Vita pieejama ar četrām garšām: zemeņu, apelsīnu, ķiršu un upeņu.

Papildu informācija par produktu
product
10117657 ADDITIVA C-VITA Ķiršu košļājamās tabletes, 30 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/additiva-c-vita-kirsu-koslajamas-tabletes-30-gab-10117657 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/4c/5c/e2a4c02417d41e89d24a297a28bc.png InStock 1.63 EUR ADDITIVA 2.71 <p>C vitamīns ir  ūdenī šķīstošs, un ēdiena gatavošanas procesā ātri aiziet bojā. Vislabākie C vitamīna avoti ir svaigi augļi, dārzeņi un ogas. Vitamīna rezerves organismā ir ierobežotas, tāpēc ir svarīgi to uzņemt papildus.</p> <p>C vitamīns ir iesaistīts daudzos bioķīmiskajos ķermeņa procesos. Tas ir antioksidants, kas veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu. C vitamīns  veicina normālu kolagēna veidošanos, kas nepieciešams normālai kaulu, ādas, zobu, asinsvadu darbībai.</p> <p>Papildus C vitamīna uzņemšana ieteicama stresa apstākļos, sportistiem, smēķētājiem, jo palīdz samazināt nogurumu un nespēku, veicina normālu nervu sistēmas darbību un normālas psiholoģiskās funkcijas.<br />C vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību (ķermeņa aizsardzību pret baktērijām un vīrusiem), palīdz uzturēt normālu imūnsistēmas darbību intensīvas fiziskas slodzes laikā un pēc tās.</p> <p><span class="csc-sword">Acerola</span> C-Vita tableti būtu ieteicams lietot ēšanas laikā, jo C vitamīns uzlabo arī dzelzs uzsūkšanos.<br /><span class="csc-sword">Acerola</span> C-Vita pieejama ar četrām garšām: zemeņu, apelsīnu, ķiršu un upeņu.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Vitamīni/C vitamīns 40 Vīriešiem