AFLUBIN pilieni, 50 ml
Svarīgi!
Nepamatota zāļu lietošana ir kaitīga veselībai! Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai attiecīgo informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

AFLUBIN pilieni, 50 ml

RICHARD BITTNER KOMP.
Kopā
8.98 €
Derīguma termiņš: 2028-03-30
AFLUBIN ir dažādu atsevišķu homeopātisku zāļu savienojums.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

AFLUBIN ir dažādu atsevišķu homeopātisku zāļu savienojums. Homeopātiskā ārstēšana stiprina organisma aizsargspējas, tādējādi atvieglojot un ārstējot akūtus un hroniskus stāvokļus. AFLUBIN ir homeopātiskas zāles, ko lieto gripas, gripai līdzīgu infekciju un saaukstēšanās profilaksei un ārstēšanai.

Papildu informācija par produktu
product
101605 AFLUBIN pilieni, 50 ml https://e-menessaptieka.lv/p/aflubin-pilieni-50-ml-101605 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/98/27/1f886d6ef2b723f5ed7dec192a90.png InStock 8.98 EUR AFLUBIN 8.98 <p style="text-align:justify;">AFLUBIN ir dažādu atsevišķu homeopātisku zāļu savienojums. Homeopātiskā ārstēšana stiprina organisma aizsargspējas, tādējādi atvieglojot un ārstējot akūtus un hroniskus stāvokļus. AFLUBIN ir homeopātiskas zāles, ko lieto gripas, gripai līdzīgu infekciju un saaukstēšanās profilaksei un ārstēšanai.</p> Menessaptieka/Visas preces/Veselībai/Homeopātija 0 Aconitum napellus, Atropa belladonna, Bryonia dioica, Cephaelis ipecacuanha, Ferrum phosphoricum, Gentiana lutea, Hyoscyamus niger, Kalium stibyltartaricum, Kreosotum, Lobaria pulmonaria, Lobelia inflata