ANTIFLAT 42 mg košļājamās tabletes, 50 gab.

ANTIFLAT 42 mg košļājamās tabletes, 50 gab.

LANNACHER HEILMITTEL
5.69 €
Derīguma termiņš: 2027-01-30
Antiflat tabletes lieto šādos gadījumos: pārlieka gāzu veidošanās un uzkrāšanās kuņģa–zarnu traktā.
Uzzināt vairāk
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai! Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Antiflat tabletes lieto šādos gadījumos: pārlieka gāzu veidošanās un uzkrāšanās kuņģa–zarnu traktā (meteorisms), tostarp arī funkcionāli zarnu darbības traucējumi, piemēram, gāzu uzkrāšanās, vēdera pilnuma un saspīlējuma sajūta; pastiprināta gāzu veidošanās pēc ķirurģiskām operācijām vai Rēmhelda sindroms jeb gastrokardiālais sindroms; sagatavošanai pirms vēdera dobuma orgānu diagnostiskiem izmeklējumiem, lai uzlabotu redzamību, atbrīvojot no gāzes burbuļiem, kas aizēno redzes lauku sonogrāfisko un rentgenoloģisko izmeklējumu laikā.

Papildu informācija par produktu
product
10117959 ANTIFLAT 42 mg košļājamās tabletes, 50 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/91/33/ee4e64c7dbb09d62198128d99600.png InStock 5.69 EUR 5.69 <p style="text-align:justify;">Antiflat tabletes lieto šādos gadījumos: pārlieka gāzu veidošanās un uzkrāšanās kuņģa–zarnu traktā (meteorisms), tostarp arī funkcionāli zarnu darbības traucējumi, piemēram, gāzu uzkrāšanās, vēdera pilnuma un saspīlējuma sajūta; pastiprināta gāzu veidošanās pēc ķirurģiskām operācijām vai Rēmhelda sindroms jeb gastrokardiālais sindroms; sagatavošanai pirms vēdera dobuma orgānu diagnostiskiem izmeklējumiem, lai uzlabotu redzamību, atbrīvojot no gāzes burbuļiem, kas aizēno redzes lauku sonogrāfisko un rentgenoloģisko izmeklējumu laikā.</p> Menessaptieka/Visas preces/Veselībai/Gremošanas sistēma/Vēdera pūšanās